Reklama:

Fialo, STAČILO!, znělo Ostravou

Fialo, STAČILO!, znělo Ostravou
Fialo, STAČILO!, znělo Ostravou
Foto: ČTK Protext
ctk-protext |
[email protected]
Publikováno: 1. 5. 2024

Ostrava 1. května 2024 (PROTEXT) - Jediná relevantní opoziční koalice STAČILO! zahájila ostrou část kampaně pro volby do Evropského parlamentu v Ostravě.

Reklama:

Na mítinku se svými projevy vystoupili europoslankyně Kateřina Konečná, která je zároveň lídrem koalice, Ondřej Dostál, Jana Turoňová, Milan Krajča, Petra Rédová, Jarmila Dubravská, Jan Skalický, Zdeněk Jandejsek a Ivan Strachoň.

Ve vystoupeních zazněla výzva k zastavení podpory zbrojení ze strany asociální vlády Petra Fialy, kritika vládní důchodové „reformy“, ale i vládní snahy o změnu volebního systému v rámci tzv. korespondenční volby. Koalice STAČILO! na mítinku v neposlední řadě představila své programové priority pro červnové volby do EP.

Odpolední akce nebyla pouze o projevech politiků, ale pro více než pět set návštěvníků byl připraven bohatý kulturní program, v rámci kterého vystoupil například Felix Slováček, Karel Gott revival Morava či slovenský folklorní soubor Matičiarky z Očové.

Kandiáti koalice STAČILO! pro volby do EP navštíví v rámci předvolebního turné celkem 54 měst po celé České republice. Více na www.stacilo.cz

Kontakt:

Roman Roun

volební manažer KSČM a koalice STAČILO!

mobil: 731 622 002

ČTK Connect ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

 

Reklama:
Reklama:
Reklama: