Čím starší, tím krásnější. Iva Kubelková by hravě předčila mnohem mladší modelky. Šaty jí opravdu padnou, říká stylista hvězd

Moderátorka a vicemiss 1996 Iva Kubelková
Moderátorka a vicemiss 1996 Iva Kubelková
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 9. 2021

Některé ženy v sobě mají přirozený půvab a šarm. Moderátorka a modelka Iva Kubelková (44) jako by ani nestárla a má nejen mladistvou tvář, ale i štíhlou postavu. Na večerní akci ve Španělském sále Pražského hradu oblékla šaty, kterými ještě více podtrhla svou krásu. "Mají klasický střih se štíhlým pasem, rozšířenou sukni, zahalená ramena a žádný vyzývavý rozparek. Můj názor je, že vypadají velmi elegantně a padnou jí. Na to, že je jí 44 let, vypadá opravdu nádherně a působí mladě," vyjádřil se stylista celebrit Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz.

Iva Kubelková je příkladem toho, že pokud žena překročí čtyřicítku, neznamená to, že by ztratila svůj šarm a nepředčila mnohem mladší dívky. Naopak zraje do krásy a dokazuje to pokaždé, když se ukáže ve společnosti. Na finálový večer modelingové soutěže zvolila černé šaty, ve kterých opět zazářila.

"Zvolila opravdu moc hezké šaty – velmi jí to sluší. Je pravda, že osobně preferuji spíše barevné oblečení nežli černou, ale na takovou společenskou akci se černá barva rozhodně hodí. Líbí se mi také zvolený materiál, společenské šaty mají letos kombinaci průhledných a neprůhledných látek. Což je tady velice jemně a decentně vidět. Šaty mají jinak klasický střih se štíhlým pasem, rozšířenou sukni, zahalená ramena a žádný vyzývavý rozparek. Můj názor je, že vypadají velmi elegantně a padnou jí," zhodnotil bývalou vicemiss a maminku dvou dcer pochvalně stylista hvězdných osobností Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz s tím, že účes celkový dojem velmi kladně podpořil.

Hrdinka kontroverzní reality show Monika Binias (49) sice strávila převážnou část svého života v Česku, nyní už však delší dobu po boku manžela Petra (24) žije v Německu. Spokojený pár si zařídil stylové bydlení přesně podle svého vkusu a především společně. "Musím říct, že jsem bydlení zařizovala spíš já, ale věci chodíme vybírat spolu a naštěstí máme skoro stejný vkus," řekla Monika Binias pro ŽivotvČesku.cz a popsala kladný vztah svého manžela k nakupování.

Také make-up může mnohdy zkazit jinak povedený outfit, ale to nepochybně není případ krásné moderátorky a vicemiss 1996. "Líčení bych hodnotil na výbornou – opravdu jemné a decentní. Na to, že je jí 44 let, tak vypadá nádherně a působí mladě. Díky dobře zvolenému účesu jí krásně vyniknou ramena a krk, přesto, že jsou šaty v podstatě uzavřené. Jsou ženské, sexy a na její postavě vypadají nádherně," dodal pro ŽivotvČesku.cz.

Nezapře půvab ani umělecký talent. Herečka Ester Geislerová (37) se objevila ve společnost...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu