Dcery Ivy Kubelkové omámily Vary. Karolína (12) se předvedla jako modelka. Pyšná maminka dala jednu radu

Dvanáctiletá Karolína Jirásková (vlevo) a Natálie Jirásková (16)
Dvanáctiletá Karolína Jirásková (vlevo) a Natálie Jirásková (16)
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 8. 2021

Byl to večer, který bez přehánění patřil rodině Ivy Kubelkové (44). Na přehlídce Beaty Rajské (58) v Karlových Varech zazářily její dcery Karolína (12) a Natálie (16). Hlavně pro mladší dívku to byl důležitý večer, protože se představila jako modelka úplně poprvé. Tleskal jí i pyšný tatínek Georg Jirasek (59). Iva Kubelková se podělila o zásadní radu pro mladé dívky, které chtějí zkusit štěstí v modelingu - měly by si uvědomit, do čeho jdou, a že je to dřina. "Karolínka byla na začátku trochu nervózní, ale pak byla úžasná a neuvěřitelně statečná," pochválila dceru pro ŽivotvČesku.cz Iva Kubelková.

Během filmového festivalu v Karlových Varech se tradičně konají prestižní módní přehlídky, na nichž by neměly chybět ženy, které ve světě módy hrají prim. Módní přehlídka Beaty Rajské byla výjimečná v tom, že se na ní objevily obě dcery Ivy Kubelkové. Pro dvanáctiletou Karolínu se jednalo o premiéru.

"Jsem na obě dcery pyšná, ale hlavně kvůli tomu, že jsou to fajn holky," uvedla pro ŽivotvČesku.cz po úspěšném večeru Iva Kubelková a popsala, jak Karolína prožívala první velkou modelingovou zkušenost.

"Karolínka na začátku přeci jen trochu nervózní byla, není to opravdu žádná legrace vystupovat před publikem, zejména když na to člověk není zvyklý. Ale pak byla úžasná a neuvěřitelně statečná. Ona je taková velmi »cool«, přišla, odchodila přehlídku a odešla," dodala s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz pyšná maminka, která ale zůstává nohama na zemi a projevuje se hlavně jako zodpovědná matka. Dobře si totiž uvědomuje, že ve dvanácti letech je dívka pořád hlavně dívkou.

"Neřekla bych, že šlo o vážný vstup do světa modelingu. Věk kolem 12 let je na to ještě opravdu nízký. V našem případě to vzniklo tak, že Beata Rajská se ozvala, že má modely i pro mladistvé publikum a že by mohla jít Karolínka. Samozřejmě že i děti si někdy mohou odchodit módní přehlídku, ale nemyslím si, že to má něco společného se vstupem do skutečného světa modelingu. Pro Káju to byl zážitek a hezká zkušenost. A je určitě pravda, že dívky, které o tom světě uvažují, by si měly uvědomit, že modeling je opravdu dřina," předala rady vicemiss České republiky z roku 1996.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.