Dieta? Jíst po hodině, po dvou, zrychlí se metabolismus, má jasno Věra Mikulcová

Věra Mikulcová
Věra Mikulcová
Foto: Se svolením Věry Mikulcové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 10. 2020

Jednoznačně se řadí mezi nejlepší české kulturistky. Rozhodně je nejznámější. Věra Mikulcová (38) na sobě více než dvacet let tvrdě maká a svou zemi skvěle reprezentuje na světových soutěžích. Ovšem za vším stojí velká vůle a disciplína. Věra má třeba ohledně hubnutí jasno. Má na to chytré fígle, jak efektivně shodit. "Účinné je cvičit pravidelně a pravidelně se stravovat," řekla pro ŽivotvČesku.cz Mikulcová.

Podle Věry je každý člověk originál a na každého může fungovat trochu něco jiného. Pokud jde o hubnutí, má jasno.

"Pokud jde o shazování, tak každému sedí něco jiného. To je základní věc. Sama nejsem zastánce stylu necvičit a držet diety, naopak účinné je cvičit pravidelně a pravidelně se stravovat, a to z obecného pohledu," prozradila Mikulcová, která je majitelkou fitness centra v Jihlavě. Pro její rady si jezdí řada lidí z celé České republiky.

"Pravidelnou stravou mám na mysli jíst po hodině, po dvou. Rozhodně menší porce, aby tělo neustále pracovalo a zrychlil se tak metabolismus. Důležitý je vyvážený poměr živin. To znamená během dopoledne kombinaci sacharidů a bílkoviny a pak se dostávat spíše k té bílkovině. Důležitý faktor je i pestrost jídelníčku," upřesnila pro ŽivotvČesku.cz Věra Mikulcová co funguje, pokud chce člověk shodit a vypadat dobře.

A mame tady patek a oblibeny trenink nohou 🦵🏼👍🏻🦾 Taky jste byli makat?

Zveřejnil(a) Vera Mikulcova dne Pátek 2. října 2020

Sympatická Věra prožívá aktuálně těžší období. Kvůli opatřením, kdy vláda uzavřela například fitness centra, nemůže trénovat. Do té doby ale ladila formu tak, jak byla zvyklá.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.