Do restaurace přišel pozdě a personál ho nevyhodil. Za každou minutu přesčasu daroval 100 dolarů spropitné

Hráč amerického fotbalu Chad Johnson
Hráč amerického fotbalu Chad Johnson
Foto:
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 12. 2020

Svátky jsou už typicky obdobím, kdy lidé konají dobré skutky a chovají se často rozvážněji a mileji než jindy. Takovým člověkem je i profesionální hráč amerického fotbalu Chad Johnson (42), který se rozhodl zajít do své oblíbené kubánské restaurace. Ochotu personálu ocenil tím, že za každou minutu strávenou uvnitř podniku po zavírací době, přidal 100 dolarů na svůj účet.

Chad Johnson ani v období koronavirové pandemie nelení a jako profesionální hráč amerického fotbalu trénuje a udržuje se v kondici posilováním. Po tréninku chtěl doplnit síly svým oblíbeným jídlem a vydal se do své oblíbené kubánské restaurace, kam chodí pravidelně.

Toho dne Johnson přišel do podniku krátce před zavírací dobou, jako stálého zákazníka se ale personál přesto rozhodl ho obsloužit a nechat ho vychutnat si jídlo. Chad jejich vstřícnost nenechal bez odměny.

Poté, co mu servírka přinesla účet, postaral se o to, aby všichni, kdo kvůli němu zůstali v práci déle než měli, dostali za svou ochotu peníze. "Omlouvám se, že jsem vás tu držel 13 minut navíc,“ napsal na účtenku, na které je vidět, že za každou minutu navíc dal spropitné 100 dolarů. Celkem tedy 1300 dolarů.

Poděkování

O svůj vstřícný krok se Chad Johnson podělil na Twitteru a fanoušci mu za něj aplaudovali. "Jako někdo, kdo celý život pracuje v restauračním provozu, vám děkuji za tento dobrý skutek. Rok 2020 je celý pochmurný, vy jste do něj vnesl trochu světla,“ napsal jeden z nich.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.