Do Varů bohužel nejedu, říká Sabina Laurinová. Připustila, čemu dala přednost a jak stráví zbytek letních prázdnin

Se svolením Sabiny Laurinové
Herečka, moderátorka a dabérka Sabina Laurinová
Foto: Se svolením Sabiny Laurinové
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 22. 8. 2021

Třetí srpnový víkend se nese ve znamení především Mezinárodního filmového festivalu (MFF), který již tradičně hostí Karlovy Vary. Krásná herečka, moderátorka a dabérka Sabina Laurinová (49) v letošním roce nebude jeho ozdobou, hlavním důvodem jsou její pracovní povinnosti. Pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jestli se na něj vydá přeci jen později a také to, zda má v plánu do konce prázdnin stihnout ještě letní dovolenou. "Ve Varech bohužel nebudu, ale určitě se tam zase někdy zajedu podívat i mimo festival - čeká mě představení. Dovolené plánuji v podobě výletů," řekla.

Sabina Laurinová má své právoplatné místo na české umělecké scéně. Je nejen skvělou herečkou, známou moderátorkou, ale její hlas si diváci mohou spojit s řadou zahraničích hvězd. Ať už jde o Gwyneth Paltrowovou (48), Diane Krugerovou (45), Cameron Diazovou (48) nebo třeba představitelku statečné Gabriely ze seriálu Xena – Renee O'Connorovou (50).

Šarmantní blondýnka už má dvě děti - dcery Valentýnu a mladší Máju a patří k hvězdám televizní obrazovky. Přesto, že právě probíhá 55. ročník MFF v Karlových Varech, letos musela pozvání odmítnout.

"Dostala jsem pozvánku, ale moc mě to mrzí, protože na víkend mi vyšlo představení a potom ty další dny už mám další pracovní povinnosti – zrovna to vyšlo v termíny, kdy nemůžu. Ale musím přiznat, že budu hrát snad asi po půl roce, i proto se velmi těším. Čili nebudu ve Varech, ale určitě se tam zase někdy zajedu podívat i tak, mimo filmový festival," řekla Sabina Laurinová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že se přes prázdniny na delší dobu příliš nepohybuje v okolí mimo Prahu.

"Léto máme tentokrát spíše ve znamení výletů. Nějaké části na Sázavě a ještě se někam chceme podívat, ale bereme to pro letošek opravdu spíše výletově – vždycky je to někam na chviličku, a poté zpátky. Žádné moře nebo cizina neproběhla," dodala půvabná herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Jestli se někdo může pochlubit tím, že si přímo užívá vlasové proměny, tak to rozhodně je ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu