Do Varů bohužel nejedu, říká Sabina Laurinová. Připustila, čemu dala přednost a jak stráví zbytek letních prázdnin

Herečka, moderátorka a dabérka Sabina Laurinová
Herečka, moderátorka a dabérka Sabina Laurinová
Foto: Se svolením Sabiny Laurinové
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 8. 2021

Třetí srpnový víkend se nese ve znamení především Mezinárodního filmového festivalu (MFF), který již tradičně hostí Karlovy Vary. Krásná herečka, moderátorka a dabérka Sabina Laurinová (49) v letošním roce nebude jeho ozdobou, hlavním důvodem jsou její pracovní povinnosti. Pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jestli se na něj vydá přeci jen později a také to, zda má v plánu do konce prázdnin stihnout ještě letní dovolenou. "Ve Varech bohužel nebudu, ale určitě se tam zase někdy zajedu podívat i mimo festival - čeká mě představení. Dovolené plánuji v podobě výletů," řekla.

Sabina Laurinová má své právoplatné místo na české umělecké scéně. Je nejen skvělou herečkou, známou moderátorkou, ale její hlas si diváci mohou spojit s řadou zahraničích hvězd. Ať už jde o Gwyneth Paltrowovou (48), Diane Krugerovou (45), Cameron Diazovou (48) nebo třeba představitelku statečné Gabriely ze seriálu Xena – Renee O'Connorovou (50).

Šarmantní blondýnka už má dvě děti - dcery Valentýnu a mladší Máju a patří k hvězdám televizní obrazovky. Přesto, že právě probíhá 55. ročník MFF v Karlových Varech, letos musela pozvání odmítnout.

"Dostala jsem pozvánku, ale moc mě to mrzí, protože na víkend mi vyšlo představení a potom ty další dny už mám další pracovní povinnosti – zrovna to vyšlo v termíny, kdy nemůžu. Ale musím přiznat, že budu hrát snad asi po půl roce, i proto se velmi těším. Čili nebudu ve Varech, ale určitě se tam zase někdy zajedu podívat i tak, mimo filmový festival," řekla Sabina Laurinová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že se přes prázdniny na delší dobu příliš nepohybuje v okolí mimo Prahu.

"Léto máme tentokrát spíše ve znamení výletů. Nějaké části na Sázavě a ještě se někam chceme podívat, ale bereme to pro letošek opravdu spíše výletově – vždycky je to někam na chviličku, a poté zpátky. Žádné moře nebo cizina neproběhla," dodala půvabná herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.