Erika Stárková postavila celé studio na nohy. Její výkon k slzám dojal Basikovou i Burešovou

Erika předvedla fenomenální výkon
Erika předvedla fenomenální výkon
Foto: Archiv TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 9. 2020

To byl výkon. Další díl sedmé série pořadu plného kostýmů a skvělých proměn mají televizní diváci za sebou a jednoznačně výkon herečky Eriky Stárkové (36) byl tím, co přineslo do sobotního dílu svěží vítr. Její interpretace skladby Bound To You byla tak fenomenální, že dojala k slzám zpěvačku Báru Basikovou (57) i porotkyni Evu Burešovou (27) a řadu diváků.

Na sobotní díl diváci pořadu Tvoje tvář má známý hlas jen tak nezapomenou. Erika Stárková ukázala, že je nejen skvělá herečka, ale zpěvačka. V kostýmu coby Christina Aguilera se skladbou Bound To You předvedla výkon, ze kterého divákům u obrazovek přejížděl mráz po zádech.

Potvrzuje se pravidlo, že pokud soutěžícím skladba lidově řečeno sedne, může se z toho vyklubat rozhodně velké překvapení. Tak tomu bylo v sobotu i u Eriky Stárkové, která sklidila obrovský aplaus od diváků, poroty i kolegů.

Zároveň si vysloužila kladné hodnocení hodnocení a právem se tak stala vítězkou v pořadí čtvrtého dílu populárního pořadu, který opět nabídl pořádnou porci emocí.

Před kamerami se jako v předchozích dvou dílech sešla celá osmička účinkujících - Erika Stárková, Albert Černý, Bára Basiková, Martin Schreiner, Jitka Čvančarová, Jordan Haj, Andrea Kalousová a Bořek Slezáček - jejichž vystoupení byla během sobotního večera rozhodně televizním zpestřením.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.