Erika Stárková postavila celé studio na nohy. Její výkon k slzám dojal Basikovou i Burešovou

Erika předvedla fenomenální výkon
Erika předvedla fenomenální výkon
Foto: Archiv TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 9. 2020

To byl výkon. Další díl sedmé série pořadu plného kostýmů a skvělých proměn mají televizní diváci za sebou a jednoznačně výkon herečky Eriky Stárkové (36) byl tím, co přineslo do sobotního dílu svěží vítr. Její interpretace skladby Bound To You byla tak fenomenální, že dojala k slzám zpěvačku Báru Basikovou (57) i porotkyni Evu Burešovou (27) a řadu diváků.

Na sobotní díl diváci pořadu Tvoje tvář má známý hlas jen tak nezapomenou. Erika Stárková ukázala, že je nejen skvělá herečka, ale zpěvačka. V kostýmu coby Christina Aguilera se skladbou Bound To You předvedla výkon, ze kterého divákům u obrazovek přejížděl mráz po zádech.

Potvrzuje se pravidlo, že pokud soutěžícím skladba lidově řečeno sedne, může se z toho vyklubat rozhodně velké překvapení. Tak tomu bylo v sobotu i u Eriky Stárkové, která sklidila obrovský aplaus od diváků, poroty i kolegů.

Zároveň si vysloužila kladné hodnocení hodnocení a právem se tak stala vítězkou v pořadí čtvrtého dílu populárního pořadu, který opět nabídl pořádnou porci emocí.

Hudební show Tvoje tvář se nezadržitelně blíží do cílové rovinky. Po 11. díle víme, která ...

Před kamerami se jako v předchozích dvou dílech sešla celá osmička účinkujících - Erika Stárková, Albert Černý, Bára Basiková, Martin Schreiner, Jitka Čvančarová, Jordan Haj, Andrea Kalousová a Bořek Slezáček - jejichž vystoupení byla během sobotního večera rozhodně televizním zpestřením.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu