Felixovo šmátrání po blondýně nechci komentovat, na podzim jedu na dovolenou sama, vyjádřila se Dagmar Patrasová k eskapádě manžela

Felix Slováček a blondýna
Felix Slováček a blondýna
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 9. 2022

Felix Slováček (79) opět předvedl, že i když se mu podařilo zachránit vztah s manželkou Dádou Patrasovou (66), cizí vnadné ženy mu nejsou lhostejné. Na premiéře velkofilmu Žižka se totiž vodil za ruku se štíhlou blondýnou v šatech zlaté barvy. "Nechci to komentovat," řekla pro ŽivotvČesku.cz jeho nadmíru tolerantní manželka s tím, že letos míří na dovolenou do Itálie, ale bez Felixe.

Sedm let trvalo, než se slavný sukničkář po vztahu s výtvarnicí Lucií Gelemovou (39) vrátil k manželce Dádě. Vše vypadalo zalité sluncem. Jenže uplynul rok a vynikající saxofonista má opět potřebu věnovat svou pozornost jiným ženám.

Hudebník na premiéru snímku Jan Žižka přišel bez manželky. Společnost mu tak dělal manažer Václav Hejátko a jeho kolegyně Míša Dragounová. Po zhlédnutí filmu se k nim připojila vnadná blondýnka, se kterou původně přišel. Následně se skupinka přesunula na afterparty, kde se děly věci. Felix zahrnoval blondýnu polibky a oboustranně si osahávali těla. Z mejdanu Felix Slováček odcházel sám.

"Nechci to komentovat. Ale mohu říct, že na podzim jedu na dovolenou do Itálie, kde mám sraz s kamarádkou. Půjde o takovou dámskou jízdu," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Dáda Patrasová, která nechtěla odpovídat na to, zda se v Itálii potká se svým letitým kamarádem Vitem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.