Hodně nečekané. Pohledný Martin Maxa je už dlouho nezadaný. Léto strávím v Česku, říká o dovolené

Zpěvák Martin Maxa je pohledný muž
Zpěvák Martin Maxa je pohledný muž
Foto: Se svolením Martina Maxy
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 7. 2021

Do života mu vážným způsobem zasáhla mediální kauza, která mu řadu věcí vzala. Pohledný zpěvák Martin Maxa (60), rodným jménem Ivan Varga, je ale překvapivě dlouhou dobu po rozchodu s partnerkou stále sám. Zatím si ho totiž nenašla ta pravá, která by mu byla oporou a nalezl po jejím boku štěstí. "Jsem osamělý muzikant, který s kytarou na zádech jezdí po republice po koncertech. Ani nevím, jestli se mi chce na letní dovolenou," přiznal pro ŽivotvČesku.cz.

Martin Maxa je sympaťák tělem i duší, ale má za sebou náročné období. Celých 25 let byl šťastně zadaný, ale všechno zničila mediální kauza, která ho poškodila. Už necelé dva roky uplynuly od rozchodu s jeho poslední partnerkou a interpret hitů jako C'est la vie nebo Nábojnice zatím nepoznal ženu, se kterou by započal nový vztah.

"Partnerku nemám, jsem stále sám. Jsem zkrátka osamělý muzikant, který s kytarou na zádech jezdí po republice po koncertech," svěřil se Martin Maxa pro ŽivotvČesku.cz s tím, že ani neprožívá plánování letní dovolené, protože pokud cestuje do zahraničí, tak většinou v zimě.

"Nevím, jestli se mi chce na dovolenou, netuším, jak to bude s očkování a s těmito věcmi. Upřímně řečeno v létě na dovolenou nikam nejezdím a pokud vyrazím mimo Česko, tak v lednu. Mám rád Thajsko nebo nějakou exotiku. V létě je krásně tady v Čechách a nevidím důvod, proč jezdit někam pryč. Když chci za sluníčkem, tak si většinou zkrátím zimu v lednu," dodal sympatický zpěvák Martin Maxa pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.