Reklama:

Iva Kubelková ukázala, jak vypadá v plavkách bez zásahu filtrů a photoshopu

Iva Kubelková
Iva Kubelková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 7. 2023

Šestačtyřicetiletá Iva Kubelková je ženou, která se ve svém věku může pochlubit stále velmi atraktivní postavou. Okouzlující moderátorka patří dlouhé roky k nejatraktivnějším ženám Česka. A na její křivky je radost pohledět - zejména pak v plavkách její krása bere dech. O tom aktuálně přesvědčila své fanoušky na sociální síti Instagram. Pro ŽivotvČesku.cz nedávno pohledná vicemiss z roku 1996 prozradila, jak si své křivky hlídá. "Jsem letitý vegetarián. Tedy stravu mám jinou, protože nejím maso, občas si dám rybu," uvedla někdejší hvězda přehlídkových mol s tím, že důležitou roli u ní hraje pravidelnost.

Reklama:

Iva Kubelková se v modelingu pohybovala dlouhé roky, v současnosti je moderátorkou společenského magazínu na druhé nejsledovanější komerční tuzemské televizní stanici. Svůj půvab ale předala dvěma dcerám a dospívající Natálie Jirásková je tak krásná, že by mohla kráčet jako profesionálka ve stopách slavné maminky.

Reklama:

Aktuálně se populární moderátorka pochlubila postavou jen v plavkách, a to bez zásahu různých filtrů či photoshopu. Zkrátka retuš na jejím těle nelze najít. A z fotografie je zřejmé, že její postava nemá jedinou chybičku. Pro ŽivotvČesku.cz už dříve Iva Kubelková popsala, jak to má ohledně stravování, které si ale musí stále hlídat.

"Nemám to tak, že bych jedla pětkrát denně po troškách, jak se doporučuje, ale jím relativně pravidelně. Paradoxně nesnídám. Mé první jídlo je oběd a pak si dám menší večeři okolo osmnácté hodiny. Někdy si dám klidně něco, než jdu spát, ale nic těžkého," upřesnila pro ŽivotvČesku.cz Iva Kubelková s tím, že svou postavu nemá jen díky stravě.

"Chodím na takzvaný »kruháč«, což se mi na mou postavu osvědčilo, že to funguje, kdy dochází zejména k posilování vnitřních svalů. Snažím se alespoň třikrát týdně, ale ne vždy mi to kvůli práci vyjde," dodala pro ŽivotvČesku.cz moderátorka, která nedávno oslavila 21 let ve vztahu s partnerem Georgem Jiráskem.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: