Ivana Andrlová potvrdila nákazu zákeřným koronavirem: Ano, je to pravda, řekla

Ivana Andrlová prodělala zákeřnou nemoc
Ivana Andrlová prodělala zákeřnou nemoc
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 9. 2020

Herečka Ivana Andrlová (59) se nakazila zákeřným koronavirem způsobující onemocnění COVID-19. Je tak další slavnou tváří, která bojuje s nepříjemným virem. Herečka svůj stav pro ŽivotvČesku.cz potvrdila. "Ano, je pravda, že jsem se nakazila," řekla.

Šíření nebezpečného viru v Česku nepolevuje. Každý den hygienici prokážou vysoký počet případů. Pro nemocné to znamená nepříjemnosti v podobě karantény, v horším případě hospitalizaci.

Nedávno ze známých tváří onemocněla Hana Zagorová, která musela na lůžko do nemocnice, a její manžel Štefan Margita měl lehčí průběh, zůstal tedy v domácí karanténě. Aktuálně i herečka Ivana Andrlová.

"Ano, je to pravda, nakazila jsem se koronavirem. Víc k tomu říkat nebudu, nezlobte se," řekla pro ŽivotvČesku.cz sympatická umělkyně, která ztvárnila desítky skvělých filmových a divadelních rolí a dodnes patří k velmi vyhledávaným herečkám.

V tuto chvíli je v domácí karanténě a soudě podle hlasu se řadí k lidem, kteří mají mírný průběh nemoci. Herečce držíme palce, aby se brzy uzdravila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.