Jak žijí po účasti ve Výměně: Míša Tomešová řekla, jak to vidí se třetím miminkem. Samoživitelku skolily zdravotní problémy

Autor: TV Nova | Výměna manželek
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 5. 2022

Do právě odvysílané epizody Výměny manželek zamířily tentokrát herečka Míša Tomešová (30) a samoživitelka Míša (32), které si na deset dní vyměnily své domácnosti. Nyní se obě vyměněné ženy svěřily, jak žijí dnes a jak na Výměnu vzpomínají. Míša Tomešová navíc přiznala, že se nejprve velmi bála. "Jakmile jsem na druhé straně uviděla holčičky, jak se chovají a jak jsou úžasné, tak mi bylo jasné, že jejich maminka musí být skvělá," prozradila pro ŽivotvČesku.cz s tím, že se nakonec se svou náhradnicí dokonce spřátelila.

Herečku Míšu Tomešovou oslovila do Výměny manželek produkce TV Nova. Přestože si napřed spolu s manželem Romanem Tomešem (34) ťukali na čelo, nakonec si to rozmysleli a do pořadu se rozhodli jít. I přes počáteční obavy maminky dvou malých chlapců vše nakonec proběhlo skvěle a Míša se se svou jmenovkyní, maminkou Míšou, dokonce spřátelila.

Hereččina dočasná náhradnice, která žije u Litvínova, vychovává své čtyři dcery od doby, co ji opustil partner, sama. Přestože je zaměstnaná v gastronomii, kde se poměrně dost nadře, s penězi vychází jen tak tak a musí se pořádně ohánět. A právě péči o kupu dětí si tak díky ní mohla vyzkoušet Míša Tomešová.

"Máme se teď dobře. Měla jsem nějaké zdravotní problémy, ale ty už brzy budou v pořádku. Holky chodí do školy, já pořád pracuji naproti v baru a je nám fajn. Jsem stále v pracovním zápřahu, to se jen tak nezmění. Takže bych asi řekla, že se máme dobře, ale samozřejmě bychom se mohly mít ještě líp," popsala pro TV Nova samoživitelka Míša, jak momentálně vypadá život její rodiny.

Co se týče mužů, nějaká známost prý od natáčení Výměny proběhla, nebylo to však to pravé, a tak Míša nadále svého ideálního partnera hledá. Příliš slavné to není ani s tatínky jejích dcer. "Tatínek nejstarší Viktorky se vůbec nezajímá a nevídají se. A táta mladších holek je teď pracovně v zahraničí. Vrátit by se měl v říjnu, tak doufám, že se potom vídat budou," řekla s jistými pochybnostmi v hlase Míša.

Ani v rodině Míši Tomešové neproběhly od natáčení žádné zásadní změny. "Uvědomila jsem si tu devízu úplné rodiny, protože ten chlap v domácnosti opravdu někdy chyběl. Zjistila jsem ale, že v sousedství bydlí muži, kteří jsou ochotní pomoct, takže jsem tu informaci předala Míše, aby věděla, že se má na koho obrátit, kdyby potřebovala pomoci s něčím těžkým," prozradila pro TV Nova herečka, která sama přiložila ve své dočasné domácnosti ruku k dílu a se čtyřmi malými slečnami se iniciativně pustila do rekonstrukce pokojíčku.

Mnohé diváky nejspíš napadne otázka, jestli zkušenost s mnoha dětmi Míšu Tomešovou nepřiměla k tomu, aby uvažovala o dalším dítěti. "Teď si neumím představit, že bych ve své situaci najednou měla mít další miminko. Ani to nijak neplánuji, protože jsme neplánovali ani syny, ti k nám zkrátka přišli. Takže to asi necháme na přírodě. Já jsem takhle spokojená, ale na druhou stranu si myslím, že jsem ve třiceti ještě mladá na to, abych s jistotou řekla, jestli ještě budu mít další dítě, nebo nebudu, takže se klidně může stát, že ho třeba za pět let mít budu," zamyslela se v krátkém videu TV Nova nad svou představou o možném rozšiřování herečka, kterou diváci nyní mohou vídat například v televizním seriálu ZOO.

Na tuto VIP epizodu Výměny manželek vzpomíná v dobrém také režisérka pořadu Jana Rezková, která se na jeho tvorbě podílí již dlouhých 18 let. "Já už jsem dlouho chtěla v pořadu maminku samoživitelku, jen bylo potřeba najít vhodnou rodinu, kde budou už větší děti a kde bude někdo poblíž, v tomto případě to byla babička, aby případně mohl vypomoct, kdyby nastal nějaký problém. Maminka Míša byla navíc úžasná, pracovitá a chytrá, takže to byla jasná volba," uvedla pro ŽivotvČesku.cz, jak vypadaly okolnosti plánování této nevšední epizody.

Pokud by režisérka měla vystihnout nejdojemnější moment celých deseti dní, vzpomněla si na chvíli, kdy se po deseti dnech odloučení páry znovu setkávají. Zatímco pro Míšu Tomešovou si přijel manžel, druhá Míša stála na místě setkání sama, protože partnera nemá.

"Musím říct, že to nám bylo všem ze štábu hodně úzko, ještě teď, když si na to vzpomenu, mám z toho husí kůži. Míši nám všem bylo líto. Kromě těchto smutných chvil si ale myslím, že epizoda se povedla a snad také něco pozitivního předala," svěřila se redakci ŽivotvČesku.cz Jana Rezková.

Herečka Míša Tomešová
Herečka Míša Tomešová
Foto: Se svolením TV Nova

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.