Jan Punčochář přestal hubnout, musel na operaci. Bolest se dá vydržet, zhodnotil svůj stav

Jan Punčochář je vyhlášený šéfkuchař
Jan Punčochář je vyhlášený šéfkuchař
Foto: Se svolením TV Nova
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 3. 2021

Patří mezi uznávané a zkušené šéfkuchaře. Jana Punčocháře (41) znají televizní diváci především jako porotce úspěšné gastronomické show, kde společně s Radkem Kašpárkem (39) a Přemkem Forejtem (33) hodnotili výkony amatérských kuchařů bojujících o titul nejlepšího mistra kuchyně. Vítěz soutěže Roman Staša (32), který je mimo jiné osobní trenér, mu pomohl ke ztrátě úžasných 15 kilogramů. Pravidelný sport však v současné době není možný, protože majitel restaurace musel na operaci. "Už je to týden, dnes jsem byl na kontrole," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Jan Punčochář je respektovaný mistr gastronomie, kterému se navíc po odvysílání televizní show podařilo výrazně zhubnout. V tom mu pomohl nejen osobní trenér Roman Staša, ale především jeho pevná disciplína, ze které neslevil, a tak přinesla kýžený úspěch a výsledky. Nyní si však musel dát odpočinkový režim.

"Mám pořád stejnou váhu, protože jsem po operaci křečových žil. Proto nemůžu sportovat. Samozřejmě je to s bolestí jako u každého, když mu něco dělají na těle, ale dá se to vydržet. Není to nic hrozného. Už je to týden, dnes jsem byl na kontrole, takže ještě 14 dní klid," řekl Jan Punčochář pro ŽivotvČesku.cz s tím, že jakmile to bude možné, tak se znovu vrhne na pohybovou aktivitu.

Co se týká jeho práce, v restauraci U Matěje nechce nic měnit ani tehdy, až dojde k rozvolnění vládních opatření a lidé budou moci znovu navštěvovat restaurace.

"I po rozvolnění budeme držet ceny takové, jak jsou nastaveny. Nemyslím si, že s ohledem na suroviny a vše by se to dalo dát níž. Samozřejmě ta situace není dobrá, ale nemůžeme s tím nic udělat. Prožíváme to tak, že čekáme. Nebudeme měnit koncept a nic jiného, naopak. Budeme se snažit udržet stejnou kvalitu," dodal Jan Punčochář pro ŽivotvČesku.cz.

Filmová producentka, vdova po režisérovi Jiřím Menzelovi (†82) a matka tří dětí Olga Menze...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu