Lenka na prvním rande všechny zaskočila láskou k alkoholu. Zdeněk Pohlreich řekl, jak takové chování v restauraci hodnotí

Autor: FTV Prima | První večeře
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 9. 2021

Někteří lidé si před prvním rande dají skleničku na kuráž. Ti hodně stydliví by pak do sebe nejraději obrátili celou láhev. Osmatřicetiletá Lenka z Prahy při seznamovací televizní show vypila téměř celý bar. "Jsem velmi společenská, přátelská a mám ráda legraci," prozradila o sobě. Zdeněk Pohlreich (64) pro ŽivotvČesku.cz řekl, jak hodnotí to, co se u stolů v jeho restauraci děje.

U dobrého jídla v restauraci Zdeňka Pohlreicha se setkali usměvavá a divoká Jana a trošku zasmušilý padesátiletý Jan z z Ústí nad Labem. Lenka všechny při natáčení seznamovací reality show zaskočila tím, kolik toho stihla vypít, ještě než si sedla ke stolu.

"Jsem velmi společenská, přátelská a mám ráda legraci," prozradila usměvavá blondýnka a hned po první skleničce zavelela, že chce další. Když se dostatečně napila, tak na sebe »práskla«, jak to má s muži. "Můžu být s chlapem, kterému je třicet i padesát. Jsem soběstačná ženská, pracuji na plný úvazek. Na všechno si vydělám a všechno si zaplatím," řekla do televizní kamery.

Z jejího chování byl dost zaskočen i společník, který není zvyklý na to, když dáma hodně pije. Muž, který se stará o dceru a zahradu, se Lenky zeptal, zda to s pitím nepřehání. "Měla by sis trošku dávat pozor se zdravím, aby ses třeba neuchlastala," v jednu chvíli zpražil Lenku, která se chtěla jen dobře pobavit. U stolu najednou bylo dusno a vůbec se nezdálo, že Lenku a Jana by mohla čekat společná budoucnost.

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich se jen usmíval. Je rád, když hostům v jeho restauraci chutná a když někdo má rád alkohol, tak s tím mistr vysoké gastronomie problém nemá. Nesmí to ale přesáhnout určitou hranici. "Jako personál nikdy nezasahujeme do toho, co se u stolu děje. To je vždy jen věcí těch dvou lidí, kteří si přišli popovídat. Nikdo by přeci nebyl rád, aby se mu do rozhovoru montoval ještě číšník. Jiné by to bylo, kdyby takové chování u stolu začalo obtěžovat další hosty. To bychom museli zasáhnout. V gastronomii jde o to, aby všichni byli spokojení a všichni se cítili dobře," řekl pro ŽivotvČesku.cz dobře naladěný Zdeněk Pohlreich.

První večeře
První večeře
Foto: Se svolením FTV Prima

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.