Martin Zounar promluvil o svém hubnutí, aktuálně váží 106 kilogramů. Po dvou letech vítězně odmítl obavu z jojo efektu

Herec Martin Zounar
Herec Martin Zounar
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 3. 2023

Oblíbený herec Martin Zounar (55) se začátkem roku 2021 rozhodl změnit svůj životní styl a shodit nadbytečné kilogramy. Výsledky byly patrné už po pár měsících. Mírná obava pak u něj panovala ohledně možného jojo efektu. V současnosti jsou to už více než dva roky a ručička váhy umělci ukazuje prakticky pořád stejnou hodnotu. "Příjemných 106 kilogramů je pro mě osobně velká paráda a myslím, že po dvou letech jsem dal sbohem i obavám z toho, že bych opět přibral v rámci jojo efektu," uvedl pro ŽivotvČesku.cz.

V lednu 2021 se Martin Zounar vydal na cestu ke štíhlejšímu a zdravějšímu tělu, ve které i nadále úspěšně pokračuje. Drastickým dietám se vyhnul obloukem a raději kontaktoval odborníka, díky čemuž už dávno neváží téměř 120 kilogramů.

"Užívám si to a mám z toho radost. Ale nejen z hubnutí, ale i v rámci Divadla Metro, které v loňském září mělo svou historicky první sezónu a podařilo se nám, že v tuto chvíli je až do letošních Vánoc v rámci některých představení vyprodáno," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Martin Zounar. Jde o komedie Na Vánoce budu gay a Úvěr.

Pokud jde pak o hubnutí Martina Zounara, tak drastické diety nepřicházely v úvahu. Jeho jídelníček se totiž neskládá pouze z masa, zeleniny a odtučněných výrobků. Rád si dopřeje cokoliv, na co má chuť, včetně například kachny se zelím a knedlíkem. Jen nyní více než v minulosti přemýšlí nad množstvím a porcemi.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.