Mladík z Itálie pil vlastní výměšek, vyléčil díky tomu koronavirus

Koronavirus
Koronavirus
Foto:
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 4. 2020

Nečekaný objev hlásí podivín z Itálie. 21letý mladík z Lombardie tvrdí, že se vyléčil z nemoci COVID-19 díky pití vlastního spermatu.

Francesco Linguini kontaktoval italská média s tím, že se sám na několik týdnů zavřel do karantény, protože měl příznaky zákeřného koronaviru.

Okamžitě začal hledat na internetu, jak se dá COVID-19 vyléčil. Našel šokující návod, ze kterého mu bylo nevolno. Na koronavirus údajně zabírají mužské spermie!

"Nejdřív jsem z toho nebyl úplně nadšený, ale po několika dnech jsem se odhodlal a zjistil, že když se to smíchá se dvěma lžičkami cukru, je to delikatesa," řekl Linguini tamějším reportérům přes Skype.

Vakcína ze spermií

"Zatím neexistuje žádný vědecky podložený důkaz, že sperma vás dokáže vyléčit z koronaviru. Nicméně nedá se to ani vyloučit," prohlásil lékař Luigi Augusto Cannelloni v národní italské televizi.

Většina odborníku je k Linguiniho výrokům skeptická, mladík chce ale v boji s pandemií pomoct. Je připraven nechat si odebrat tolik vzorků spermatu, aby bylo možné vyvinout vakcínu, která by jeho zkušenost potvrdila.

Chce se obětovat pro lidstvo

"Jestliže moje spermie dokáží zachránit lidstvo přes koronavirem, jdu do toho a nechám se svým tělem udělat cokoliv," řekl Francesco novinářům.

Během karantény mu byli největší oporou rodiče, kteří mu nosili jídlo, toaletní papír a velký kbelík, do kterého mohl střádat svůj lék.

Linguiniho matka chránila svého syna před palčivými dotazy novinářů. Ti se totiž domnívají, že je homosexuál, který se svým tvrzením o léčení koronaviru snaží propagovat lásku k opačnému pohlaví. Jeho matka to však vyvrátila.

Tento text byl zařazen do rubriky fake news, jelikož se o fake news skutečně jedná.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.