Modelka Eliška Bučková ukázala štíhlou figuru i pohledného partnera, který kvůli ní opustil rodinu

profimedia-0722138929 (1)
profimedia-0722138929 (1)
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 9. 2022

Modelka a zpěvačka Eliška Bučková (33) na počátku letošního roku přiznala nový vztah s podnikatelem Radkem Váchou. I přes počáteční kontroverze - pohledný muž nebyl v té době tak docela nezadaný - je spolu dvojice dodnes a působí velmi spokojeně. Modelka se dokonce se svým vyvoleným objevila na charitativním bazaru. I přes úsměvy, které dvojice rozdávala na všechny strany, část fanoušků o pevnosti tohoto vztahu stále pochybuje. "Když už ten pán jednu rodinu opustil kvůli ní, může se Eliška celkem právem obávat, že jí v budoucnu může potkat totéž," uvedl na vysvětlenou psycholog Jeroným Klimeš.

Vztah s podnikatelem Radkem Váchou potvrdila Eliška Bučková na přelomu loňského a letošního roku, ale o tom, že dvojice má k sobě podezřele blízko, si cvrlikali i vrabci na střeše již od jara, kdy zamilovaný pár načapal deník Blesk. Tehdy také vyšlo najevo, že sympatický muž je stále ženatý. Jeho dosavadní manželka se však nechtěla vzdát tak snadno. Nevěrníka si tak dokonce přijela vyzvednout přímo k Elišce Bučkové před dům.

Jak se ale zdá, komplikovaný milostný trojúhelník je již urovnán. Modelka se dokonce seznámila s malými syny svého partnera a čas od času spolu pár nesměle začíná vyrážet také na veřejnost, kde se skrývá stále méně. Naposledy se ukázali na charitativním bazaru Be Charity na pražském Žofíně, kde to dvojici skutečně slušelo.

Pohledná brunetka se kvůli novému partnerovi stala terčem vlny kritiky. Lidé jí vyčítají především to, že odvedla muže od rodiny. To může do budoucna podle psychologa Jeronýma Klimeše (55) přinést krásce, která se prezentuje jako silně věřící, vztahové problémy.

"Eliška je zkrátka trochu trdlo. Když už ten pán jednu rodinu opustil kvůli ní, může se celkem právem obávat, že jí v budoucnu může potkat totéž. Protože její nový partner očividně řeší potíže ve vztahu tím způsobem, že jednoduše změní lokál," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Jeroným Klimeš a dodal, že na něj situace působí tak, že se mladá žena v nejlepších letech zkrátka snaží najít ověřeného muže, který by se mohl stát otcem jejích dětí.

Sama Eliška Bučková se však do zakládání rodiny příliš nehrne a zatím si spíše užívá roli tety. "Vzhledem k tomu, že pracuji s dětmi a doma moje sestry už děti mají a já s nimi trávím čas, cítím se tak naplněná. Takže biologické hodiny mi ještě netikají. V tuto chvíli to není u mě na pořadu dne," uvedla sympatická brunetka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.