Módní okénko: Ewa Farna v Paříži na týdnu módy doslova zářila. Zpěvačka se zabalila do třpytek a připomínala "disco kouli"

Zpěvačka Ewa Farna
Zpěvačka Ewa Farna
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 10. 2023

Úspěšná zpěvačka Ewa Farna, jež v srpnu oslavila třicáté narozeniny, vyrazila před svým zatím největším koncertem v O2 areně na prestižní módní událost - pařížský Fashion week. Na přehlídky světoznámých značek se přítomní museli »hodit do gala«. Nejinak tomu bylo i u Ewy Farne. Zpěvačka proslulá plnějšími tvary vsadila na třpytky a byla tak nepřehlédnutelná. Třpytivý kostýmek, který se u zpěvaččiných sledujících na Instagramu setkal se samou chválou, zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz stylista slavných Kája Pavlíček.

Dvojnásobná maminka Ewa Farna si v posledních dnech takzvaně vyhodila z kopýtka. V dámské společnosti vyrazila do Paříže na týden módy. Momentky z francouzské metropole sdílela Ewa na sociální síti Instagram. Kromě společného focení s herečkou Evou Longoriou ukázala zpěvačka i své outfity, ve kterých doslova zářila.

Třpytivý kostýmek bílé barvy její fanoušci na Instagramu velmi pochvalovali. Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila známého stylistu Káju Pavlíčka, aby zhodnotil zpěvaččin zářivý outfit.

"Na první pohled vypadá kostýmek velmi pohodlně. Ewa má ráda extravaganci, a tak se k ní výstřední flitrová látka skvěle hodí. Převahu bílé barvy hezky rozbila žlutou kabelkou slavného návrháře, která outfitu dodala punc luxusu," řekl pro ŽivotvČesku.cz stylista slavných, který Ewě pochválil i výběr brýlí.

Kromě sněhově bílého outfitu Farna vynesla i tělové minišaty, které rovněž doplnila třpytivým delším sakem. U milovnice extravagantních modelů je veřejnost na neobvyklé střihy a barvy už zvyklá. Kromě oblečení zpěvačka ráda experimentuje i se svými vlasy.

Na přehlídku výstředních modelů se mohou těšit především návštěvníci zpěvaččina doposud největšího koncertu v O2 areně. V největší české hale Ewa oslaví v polovině října se svými fanoušky své třicáté narozeniny.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.