Monika Bagárová za měsíc porodí, takhle tráví karanténu. Zpěvačka má nejradši překvapivou věc

Monika Bagárová
Monika Bagárová
Foto:
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 4. 2020

Monika Bagárová se co nevidět poprvé stane maminkou. Se zápasníkem Makhmudem Muradovem čeká zpěvačka holčičku. Poslední týdny před porodem tráví kvůli obavám z koronaviru v karanténě. Co teď někdejší účastnici a letošní porotkyni SuperStar nejvíc baví?

Na konci května nebo začátkem června by už Monika Bagárová měla dceru chovat v náruči. Do té doby si čas krátí všemožně. Kamarád Jan Bendig ze SuperStar prozradil, že Monika nejradši vaří a peče. Jsou nově sousedi, takže prý začala vykrmovat už i Bendiga.

Bagárová má štěstí, že nebydlí v centru, ale za Prahou. Přírodu tak má na dosah ruky. "Pohoda klid a příroda. Upřímně mi ten ruch a město momentálně vůbec nechybí. Nádherné počasí sluníčko, všude kolem stromy, čerstvý vzduch. Miluju to tady," raduje se Monika, která žije s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem.

Nemůže se dočkat

Zpěvačka už dřív vyzvala fanoušky, aby byli během koronavirové krize opatrní a dodržovali vládní opatření. "Věřím, že tohle těžké období všichni společně zvládneme. Buďme zodpovědní vůči sobě i ostatním, respektujme vládní nařízení a pokud je to možné, zůstaňte doma! U nás do obchodu chodí vždy jen jeden z nás!" napsala Bagárová.

Ta se už nemůže dočkat, až přivede své první děťátko na svět. Jako první si ji nejspíš pochová Muradov, řada ale určitě přijde i na rodiče. Těžko říct, jestli přijedou z Brna, anebo jim Bagárová dceru přiveze ukázat až potom.

"Letí to neuvěřitelně! Už se nemůžu dočkat až tu bude s námi," těší se krásná zpěvačka.

Galerie

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.