Muž dovolil černochovi mít styk se svou ženou. Bál se obvinění z rasismu

Běloch se bál obvinění z rasismu
Běloch se bál obvinění z rasismu
Foto:
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 4. 2020

Muž ze Spojených států se styděl za to, že je jako běloch privilegovaný, a bál se obvinění z rasismu. Proto požádal svého afroamerického zaměstnance, aby udělal jeho manželce dítě!

Takový zápal pro spravedlnost mezi lidskými rasami se jen tak nevidí. 43letý Peyton Wesley přesvědčil jednoho ze svých zaměstnanců, který je Afroameričan, k oplodnění své manželky. Špatně se mu totiž žilo s tím, že má jako běloch v životě výhody.

36letý Tyrone DeAndre, jenž pracuje jako dělník ve stavební firmě, které Wesley šéfuje, byl z jeho nabídky nejprve v šoku, nakonec mu ale přání splnil.

"Nestává se každý den, že za vámi přijde šéf a chce po vás, abyste udělali dítě jeho ženě," řekl DeAndre novinářům. "Nejdřív jsem si myslel, že zešílel, skoro jsem ho neznal. Ale pak mi řekl, že jsem jediný černoch, kterého zná. Vypadal vážně zoufale," dodal.

"Řekl jsem, že pokud na to dítě nebudu muset platit, tak s tím nemám problém," prohlásil Tyrone se smíchem.

Sex za miliony

Na sexu s manželkou svého šéfa navíc ještě zbohatl. Wesley sice přesnou částku zatajil, prý šlo ale o v přepočtu desítky milionů korun. "Jako bělochovi se mi žije až moc pohodlně, po společenském žebříčku jsem ze střední třídy do vyšší vyšplhal levou zadní. Afroamerická komunita takové možnosti nemá, proto jsem cítil, že se s tím musí něco udělat," řekl médiím.

Pouhou platbou za jeden postelový výkon to ale neskončilo. Wesley a DeAndre se skamarádili, rozumí si s ním i novopečená maminka. Vypadá to, že budou žít ve třech.

"Doufám, že se Tyrone bude na výchově značnou měrou podílet," přál by si Wesley.

Černošská komunita ve Spojených státech mu plánuje udělit vyznamenání za zásluhy porozumění mezi bělochy a Afroameričany.

Galerie

Poznámka: Pravdivost informací v tomto článku se nepodařilo zcela ověřit, proto byl zařazen do rubriky fake news. Že se některé popisované události staly a jiné ne, se nedá vyloučit.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.