Nečekaný plnovous a rodina. Manželka Vratislava Mynáře popsala, jak se kancléř exprezidenta s koncem ve funkci změnil

Alex Mynářová a Vratislav Mynář
Alex Mynářová a Vratislav Mynář
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 3. 2023

Okouzlující moderátorka Alex Mynářová (39) se těšila na změny, které do jejího života přinesla rezignace jejího manžela, bývalého vedoucího prezidentské kanceláře Vratislava Mynáře (55). Stalo se tak s koncem mandátu bývalé hlavy státu Miloše Zemana (78) na Pražském hradě, a to 8. března. Pro ŽivotvČesku.cz sympatická brunetka prozradila, co všechno se u nich doma teď změnilo.

Po odchodu z čela Kanceláře prezidenta republiky Mynář nechtěl usilovat o žádné místo ve státní správě, věnovat se chtěl rodině, jak uvedl. "Není to klišé, za těch deset let jsem se vůbec nevěnoval své rodině, mojí paní a mým dvěma malým dětem," řekl dříve pro média.

A skutečně svá slova začal naplňovat. "Určitě má manžel více času na děti, a to i když střídavě tráví čas na Moravě a v Praze. Když byl na Hradě, tak jsme ho viděli málo, ale to se s časem postupně mění a jako ženu mě to těší. Pokud se mě ptáte, co se s jeho koncem ve funkci vedoucího prezidentské kanceláře u něj zásadního změnilo, tak že si teď začal pěstovat plnovous. Překvapilo mě to, uvidíme, jak mu to dlouho vydrží," otevřeně a s úsměvem odpověděla charismatická moderátorka, která uvadí oblíbený pořad Alex a host na rádiové stanici Český rozhlas.

Poté, co se za Vratislava Mynáře v roce 2015 Alex Mynářová provdala, musela se ve své profesi moderátorky některých témat na čas vzdát, protože by vzhledem k jeho postu na Hradě mohlo dojít ke střetu zájmů. Teď má již ale volné ruce.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.