Nechodí do fitka, miluje sladké, přesto má postavu bohyně. Lucie Gelemová popsala jednoduchý trik, jak si udržuje nádherné křivky

Lucie Gelemová
Lucie Gelemová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 7. 8. 2022

Talentovaná výtvarnice Lucie Gelemová (39), která dlouhých sedm let patřila mezi nejbližší lidi kolem hudebníka Felixe Slováčka (79), se pyšní štíhlou postavou, na které se na první pohled projevuje kvalitní životospráva a cvičení. Jenže Lucie Gelemová tvrdí, že rozhodně necvičí. "Mohlo by se to zdát, ale pravda je taková, že necvičím," uvedla pro ŽivotvČesku.cz sympatická umělkyně.

Pohledná výtvarnice, která v loňském roce odmítla dál setrvávat ve vztahu s Felixem Slováčkem, se rozpovídala pro ŽivotvČesku.cz nejen o svém jídelníčku, ale i o tom, jak si udržuje svou skvostnou postavu.

Při pohledu na její křivky totiž nejednu vrstevnici musí napadnout, že pohledná umělkyně musí několikrát v měsíci pořádně trápit hlady, aby si udržela souměrnou postavu bez faldíků. Jenže je to jinak. Lucie Gelemová je i v rámci stravování svým způsobem velká požitkářka.

"Jsem v tomto nenáročná. Maso k životu nepotřebuji, zato miluji zeleninu, ovoce, mléčné výrobky a vegetariánská jídla. Mým nejoblíbenějším jídlem je čerstvý křupavý chléb s máslem," přiblížila Lucie Gelemová a popsala svůj velmi jednoduchý trik, jak si udržuje skvělou postavu.

"Každý den chodím na procházku do lesa a jezdím na kole. Ujedu tak 15 až 20 kilometrů, takže to je můj recept. Pravdou je, že mám krásné a štíhlé rodiče, takže určitě genetika v tom také sehrála nějakou roli," přiblížila s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz nadaná umělkyně s tím, že občas si doma i zacvičí a venku pak zaběhá.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.