Reklama:

Nejen díky otužování má výstavní postavu. Eva Decastelo testovala rok známou dietu. Pomáhá mi se nezruinovat, připustila

Moderátorka Eva Decastelo se pravidelně otužuje
Moderátorka Eva Decastelo se pravidelně otužuje
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 10. 2021

Patří mezi nejkrásnější ženy českého showbyznysu. Moderátorka, herečka a modelka Eva Decastelo (43) si udržuje po léta skvělou postavu a jako by se s přibývajícími roky u ní nic neměnilo. Kromě otužování, které si velmi oblíbila, má další ozkoušený recept, jak nenabrat kilogramy a zůstat štíhlá. "Poslední rok jsem cítila, že se sebou potřebuju něco dělat, a tak jsem zkoušela ketodietu, která je pro mé tělo naprosto fantastická. Miluju sladké, a když chci hřešit, mám kam sáhnout. Dá se s ní skvěle hubnout, ale i udržovat se," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Půvabná maminka dvou dětí – syna Michaela (11) a desetileté dcery Zuzany, které má s manželem a scénáristou René Decastelem (48), se řadí k oblíbeným celebritám. I proto, že je neustále »na očích«, se musí hlídat a dbát na to, aby se udržovala krásná a v dobré kondici. Televizní diváci ji mimo jiné mohli sledovat v populárním »primáckém« seriálu z farmářského prostředí, kde ztvárnila postavu cukrářky Zuzany Dolejšové.

Reklama:

Už dva roky je také propagátorkou otužování, které v mnoha lidech jen při představě studené až ledové vody vyvolává mráz po zádech. "Otužováním se intenzivně prokrvuje kůže, takže mi to pomáhá s celulitidou. Já do toho ještě pravidelně beru kolagen a občas chodím na rázovou vlnu, což je taky super výpomoc. Pomáhám si, kde můžu. Je fakt, že v zimě to prokrvení je naprosto fantastické," prozradila Eva Decastelo již dříve pro ŽivotvČesku.cz.

Ale známá metoda posílení nejen imunitního systému vhodná pro odvážlivce není jedinou součástí udržovací rutiny krásné brunetky.

"Plavat chodím do Vltavy pořád a vůbec neřeším, jestli prší, sněží nebo svítí sluníčko. U mě třeba to otužování není ovlivněno vůbec ničím. Už rok jsem také ambasadorkou ketodiety, teď od října oficiálně – úplně té první, která se objevila na českém trhu. Takže se po celých těch 12 měsíců průběžně udržuju také díky tomu. Když mám chutě na sladké, dám si něco od nich – výrobky mají minimum cukru i kalorií. Pomáhá mi to se úplně »nezlikvidovat«. Mám výhodu, že pro moje tělo je ketodieta naprosto fantastická, protože je funkční. Poslední rok jsem cítila, že se sebou potřebuju něco dělat, takže jsme se s majiteli, kteří jsou moji přátelé, dohodli, a rok jsem výrobky testovala. Jedna věc je, že se s ketodietou dá hezky zhubnout, ale pak existují věci sloužící k udržování postavy, aby nedošlo k žádnému jojo efektu," popsala pro ŽivotvČesku.cz, jak vypadal její rok z hlediska testování známé diety.

Sama má několik oblíbených »pamlsků«, bez kterých se jako milovnice sladkého zkrátka neobejde. "Miluju třeba proteinový krém, který chutná naprosto stejně jako Nutella nebo jejich croissanty, které jsou fantastické. Mám ráda i šťávy, které jsou normálně plné cukru. Ale tady si můžu dopřát sirup bez kalorií, což jsou maličkosti, které ve finále hodně pomáhají. Jinak se stravuju normálně, jenom když mám pocit, že bych opravdu hřešila, tak vím, kam sáhnout – mám svoje »ketošuplíčky«. Hodně lidí si myslí, že se dá ketodietou jenom hubnout, ale úžasné je na ní to, že se s ní dá i skvěle udržovat," dodala Eva Decastelo pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: