Nevěsta Natálka ze svatební reality show: Mocný muž českého MMA popsal její brigádu

Natálie je hvězdou televizní reality show
Natálie je hvězdou televizní reality show
Foto: Archiv TV NOva
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 10. 2020

Máme tu novou televizní show a diváky zajímá, kdo je půvabná Natálka (23), kterou si k oltáři dovedl sympatický podnikatel František (36). Dívka, která působí křehkým dojmem, má za sebou kariéru v modelingu, má ráda pejsky, cvičí jógu a má brigádu, kterou by nezvládla každá dívka. O Natálce Mykytenko promluvil známý podnikatel v oblasti bojových sportů Ondřej Novotný.

Nejsledovanější tuzemská komerční stanice připravila novou reality show, o které se bude hodně mluvit. Expertka na genetiku Jaroslava Babková k sobě vytipovala páry, které by spolu měly ladit. Vytipované dvojice se potkávají až před oltářem a mají třicet dnů na to, aby se zjistilo, zda to bude klapat.

V prvním díle diváci mohli sledovat, jak si sympatický podnikatel František Gebr k oltáři dovedl zubní sestřičku pocházející z Ukrajiny. Natália Mytynko má zkušenosti s modelingem a hodně dobře ji znají také tvrdí borci, kteří se motají kolem českého MMA.

"Dělala pro nás hostesku. Je to milá a velmi pracovitá holka. A musím říct, že je velmi spolehlivá," prozradil pro ŽivotvČesku.cz majitel organizace Oktagon Ondřej Novotný s tím, že nevěděl, že Natálka pracuje jako zubní sestra.

"Její zaměstnání a osobnost souvisí asi s tím, že je taková cíleně otevřená k lidem," říká Novotný, jehož asociace je jedničkou na trhu. A to nejen díky skvělým jménům zápasníků, kteří pod asociací svádí bitvy v oktagonu, ale i výběrem krásných hostesek. "Je to součást hry. Nesouhlasím, aby holky, které to chtějí dělat, to nedělaly. A když mají touhu do toho jít, tak by přeci bylo hloupé, aby to tak nebylo. My máme produkční, která ví, které holky na to mají. Pokud jde o Natálii, tak má evidentně potenciál a talent. Ona se prokousala až na Štvanici, což je ten nejkrásnější turnaj. Takže naše produkční Eva určitě věděla, že Natálka je dobrá volba," dodal pro ŽivotvČesku.cz šéf asociace Ondřej Novotný.

Sama Natálka nepopírá, že je velmi ambiciozní a nespokojí se s průměrem. "Nezáleží na tom, co si o vás myslí druzí. To se pořád mění. Důležité je to, jak vidíte sami sebe. To určuje vaši realitu," dodala pro fanoušky hrdinka nové reality show, která si aktuálně užívá slávy i na sociálních sítích. Mezi její hlavní motto patří, že všechno je jen v hlavě a že důležité je užívat si přítomnost.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.