Nový recept na hubnutí Radka Kašpárka. Přestal s dietou a prozradil, jak se chce dostat na 90 kg

Šéfkuchař Radek Kašpárek
Šéfkuchař Radek Kašpárek
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 3. 2021

Šéfkuchař Radek Kašpárek (39) prošel proměnou životního stylu. Zdravě jí, více sportuje a úspěšně hubne. Začátkem loňského roku vážil 110 kilogramů a změna životosprávy přináší své ovoce. S dietou porotce ze soutěže o amatérském vaření skončil a na vysněných 90 kilogramů se chce dostat jinak. "Pokračuji v hubnutí, ale už ne diety," řekl Radek Kašpárek pro ŽivotvČesku.cz.

Radek Kašpárek je známým a oblíbeným šéfkuchařem, kterého diváci vídají na obrazovkách jako porotce v soutěži amatérských kuchařů. Jeho hubnutí lze v televizi dobře pozorovat, už nyní vypadá i s kily navíc, které přidává kamera, výborně, ale s proměnou ještě nekončí.

Šéfkuchař nejprve přestal pít alkohol a v lednu zkoušel dietu, při níž se stravoval 8 hodin denně a zbylých 16 mělo tělo na trávení a regeneraci. Nyní se rozhodl s dietami seknout. "Pokračuji v hubnutí, ale už ne diety. Ze 110 kilogramů mám 98, začal jsem běhat a doma mám boxovací pytel. Cíl je do prázdnin 90 kilogramů," řekl odhodlaný Radek Kašpárek pro ŽivotvČesku.cz.

Mistr v kuchyni a respektovaný televizní porotce prodělal na konci listopadu loňského roku operaci v oblasti bederní páteře, dnes už je naštěstí ve formě. Na začátku března pak už podruhé bojoval s nemocí covid-19.

Pro Radka Kašpárka zanedlouho začne období plné radosti. S krásnou manželkou Andreou čekají prvního společného potomka, který přijde na svět už za pár týdnů. Pro syna vybrali rodiče jméno Sebastian.

S princem Harrym (37) se rozhodla odejít ze života vysoce postavených představitelů britsk...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu