Nový recept na hubnutí Radka Kašpárka. Přestal s dietou a prozradil, jak se chce dostat na 90 kg

Šéfkuchař Radek Kašpárek prozradil tipy, jak vánoční rybu zbavit pachu rybiny
Šéfkuchař Radek Kašpárek prozradil tipy, jak vánoční rybu zbavit pachu rybiny
Foto: Profimedia.cz

Šéfkuchař Radek Kašpárek (39) prošel proměnou životního stylu. Zdravě jí, více sportuje a úspěšně hubne. Začátkem loňského roku vážil 110 kilogramů a změna životosprávy přináší své ovoce. S dietou porotce ze soutěže o amatérském vaření skončil a na vysněných 90 kilogramů se chce dostat jinak. "Pokračuji v hubnutí, ale už ne diety," řekl Radek Kašpárek pro ŽivotvČesku.cz.

Radek Kašpárek je známým a oblíbeným šéfkuchařem, kterého diváci vídají na obrazovkách jako porotce v soutěži amatérských kuchařů. Jeho hubnutí lze v televizi dobře pozorovat, už nyní vypadá i s kily navíc, které přidává kamera, výborně, ale s proměnou ještě nekončí.

Šéfkuchař nejprve přestal pít alkohol a v lednu zkoušel dietu, při níž se stravoval 8 hodin denně a zbylých 16 mělo tělo na trávení a regeneraci. Nyní se rozhodl s dietami seknout. "Pokračuji v hubnutí, ale už ne diety. Ze 110 kilogramů mám 98, začal jsem běhat a doma mám boxovací pytel. Cíl je do prázdnin 90 kilogramů," řekl odhodlaný Radek Kašpárek pro ŽivotvČesku.cz.

Mistr v kuchyni a respektovaný televizní porotce prodělal na konci listopadu loňského roku operaci v oblasti bederní páteře, dnes už je naštěstí ve formě. Na začátku března pak už podruhé bojoval s nemocí covid-19.

Pro Radka Kašpárka zanedlouho začne období plné radosti. S krásnou manželkou Andreou čekají prvního společného potomka, který přijde na svět už za pár týdnů. Pro syna vybrali rodiče jméno Sebastian.

Přesně před deseti lety si řekl, že ve svém životě něco změní. A změnil. S železnou pravid...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.