Pavlína z MasterChefa získala kontrakt s Bageterií Boulevard. Zaskočená zůstala i správkyně stránky bageterie

Reakce správce stránky
Reakce správce stránky
Foto: TV Nova / reprofoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 5. 2020

Pavlína Lubojatzky zvítězila v pořadu MasterChef Česko 2020 v jedné z výzev. Pro Bageterii Boulevard vymyslela vlastní druh bagety, který uspěl u porotců. Získala tak kontrakt a její výrobek se bude prodávat po celé České republice. Na sociálních sítích lidé na její výhru začali reagovat množstvím protestů. Dokonce se k nim přidala i správkyně stránky bageterie.

Pavlína si sympatie lidí nezískala. V pořadu, který je sestříhaný, jsou často vidět její emociální projevy, kvůli kterým jí lidé označují za hysterickou, ubrečenou a ufňukanou.

Kontrakt z bageterií vyvolal řadu ostrých vyjádření na sociálních sítích. "Bude ta bageta také fňukat?" či "Nikdy v životě do té bageterie už nepůjdu." Zajímavostí je, že se k věci vyjádřila i správkyně stránky, která uvedla, že se na "tohle musí nejdříve vyspat".

Pavlína v předchozích dílech byla lidmi velmi kritizována kvůli svému projevu. Mnoho lidé se již dřívej dotazovalo, jak je možné, že ještě nevypadla. Porota ale rozhodla, že Pavlína zkrátka vařit umí. Do soutěže podle nich dává srdce, dokonce kvůli účasti v pořadu ukončila pracovní poměr.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.