Posilovna je jeho revírem, jeho tempo je vražedné, jeho nepřítelem zlé bolesti. Shrek z reality show musí na druhou operaci

David Šín
David Šín
Foto: Se svolením Davida Šína
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 1. 2023

Když nejsledovanější tuzemská televizní stanice uvedla v roce 2005 reality show Big Brother, ve které 17 soutěžících bojovalo o astronomickou výhru, divák se dočkal pořádné porce emocí. Vítězem se nakonec stal David Šín, kterému pro svalnatou postavu diváci přezdívali Shrek. Sympatický chlapík se dnes už neohlíží do minulosti, věrný ovšem zůstal sportu, v jeho případě kulturistice. "Pořád jsem v posilovně častěji než doma," řekl pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem, který ale z jeho tváře zmizel, když začal mluvit o nadcházející operaci levého ramene. Chirurgický zákrok pravého přitom prodělal přibližně před rokem.

Přišel, vydržel ve vile prošpikované kamerami pár měsíců a odnesl si miliony. Tak nějak před lety uspěl vítěz reality show David Šín, který dodnes je vyznavačem silových sportů. Zejména blízká je mu kulturistika a posilování, což se na jeho svalnaté postavě odráží. David Šín svou zálibu před časem umocnil tím, že se stal spolumajitelem fitness centra. Jediné, co mu dokáže znemožnit vstup do takzvané »Rambodílny«, jsou zdravotní problémy. O nich totiž ví moc dobře své.

"Čeká mě druhá operace ramene. Přibližně před rokem jsem prodělal jednu, když mi spravovali pravé, které je dnes v pořádku a funguje, jenže časem selhalo druhé a pořádně to bolí. Takže znovu musím na sál. Člověk stárne a sportovní výkony s věkem jsou náročnější, takže tu a tam to dost zabolí," uvedl pro ŽivotvČesku.cz David Šín s tím, že zákrok ho čeká pravděpodobně na konci ledna, případně v únoru.

Někdejší vítěz reality show se dnes živí jako trenér - dělá tedy to, co ho celoživotně naplňuje. Ohledně dotazu na soukromí a zda mu zbylo něco z výhry, byl odmítavý. Největší výhrou pro něj podle jeho slov bude, až pochroumané rameno bude opět v nejlepší kondici a bude mít chirurgický zákrok za sebou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.