Premiér jak ho neznáte. Andrej Babiš honí Moniku na zahradě a neobratně ji plácá přes zadeček

Andrej Babiš s manželkou.
Andrej Babiš s manželkou.
Foto:
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 4. 2020

Velikonoce prožívá i premiér České republiky Andrej Babiš s manželkou Monikou. V jeho pravidelné relaci "Čau lidi", ve které komentuje aktuální dění v Česku, odhalil, jak aktuálně prožívají svátky.

Babiš si v úvodu své relace počíhal na manželku za zídkou pergoly a když kolem procházela v roušce, vyběhl za ní. "Hody, hody doprovody, dejte vejce malovaný..." začal pronásledujíce manželku po zeleném trávníku ze sebe soukat koledu premiér České republiky. Následně Moniku několikrát vyšupal přes zadeček. Samozřejmě nechybělo ani hlasité chichotání obou aktérů.

Hody, hody...

"Pomlázka má dva metry a pokud jste doma s rodinou, tak ty dva metry neplatí. Všude jinde ale dva metry platí a nejlepší je být doma," srovnal velikost pomlázky premiér se současným nařízením vlády, kdy se lidé musí venku pohybovat s rozestupem dva metry. "Hrozně si to doma užívám s rodinou, pro mě je to vzácné být s rodinou," pokračoval Andrej Babiš s tím, že byl se synem na kole a podle něj letošní Velikonoce mají něco do sebe...

Česko a koronavirus přehledně: 5905 nakažených, 132 zemřelých a 422 zotavených. Epidemiolog Roman Prymula se obává, že po Velikonocích začnou čísla opět stoupat.

Na úvod z jeho promluvy, v němž měla i menší filmovou roli jeho manželka, se podívejte ve videu.

GALERIE:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.