Pro mě je život zpátky v normálu, říká Zdeněk Pohlreich. Popsal, kde stráví dovolenou v Česku

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich
Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 31. 7. 2021

Prázdniny jsou téměř přesně v polovině, ale léto stále trvá. Někteří lidé vyráží do zahraničí k moři a na prosluněné pláže, jiní raději objevují krásy Česka. Známý šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (64) využije obou možností a těší se, jak si dovolenou užije. "Za dva týdny jedeme na chvilku do Řecka a pak se budeme tak nějak »poflakovat« také v Česku, konkrétně na Slapech. Pro mě je život zpátky v normálu," vyjádřil se pro ŽivotvČesku.cz.

Televizní diváci Zdeňka Pohlreicha poprvé poznali v roce 2009 prostřednictvím gastronomické reality show, v níž navštěvoval české restaurace a hospody. Majitelům pomáhal ven z krize a snažil se je nasměrovat k úspěšnému podnikání. Od té doby se stal oblíbenou osobností a jeho vtipné hlášky z pořadu zůstanou nezapomenutelné.

Ačkoli je stále aktivní, léto nemá pouze pracovní, ale také odpočinkové. Těší se na dovolenou v zahraničí, a naplánoval si i volno v tuzemsku. Má však několik zásad, kterých se chce alespoň během těchto dnů držet.

"Za dva týdny jedeme na chvilku do Řecka a pak se budeme tak nějak »poflakovat« také v Česku, konkrétně na Slapech. Pro mě je život zpátky v normálu, asi nemám nějaké zásadní problémy. Akorát musím být důslednější v tom, že si budu »odfiltrovávat« média – tím to pro mě končí. Jsem úplně v pohodě," řekl Zdeněk Pohlreich pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.