Rodina se loučí s policistou Pavolem K. (†31). Měl před svatbou, teď ho pohřbívají. Zdrogovaná řidička ho připravila o život

Policista přišel o život při autonehodě.
Policista přišel o život při autonehodě.
Foto: Policie ČR / Archiv Pavol K.
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 7. 2020

V pondělí v 15:00 hodin se naposledy rozloučí s 31letým policistou Pavolem jeho rodina a přátelé. Za jeho smrtí stojí nehoda, při které opilá a zdrogovaná řidička havarovala do policejního vozu.

Pohřeb příkladného policisty Pavola K. se uskuteční v obřadní síni krematoria ve Slezské Ostravě. Velmi smutnou skutečností je, že měl před svatbou. Plánoval rodinu... Bohužel.

Z Pavolovy smrti je obviněná Jitka R. (39), a to hned ze tří skutků. Pod vlivem alkoholu a drog způsobila v Praze celkem dvě nehody, při té druhé vyhasl Pavolův život. Jeho dva kolegové, kteří s ním v tu dobu jeli v autě, skončili s vážnými zraněními v nemocnici. Jeden z nich podstoupil operaci a je na tom zdravotně lépe. Bude mít ale doživotní následky v oblasti dolních končetin.

Byl oblíbený člověk

Pavol K. působil na Akademii Karate v Ostravě. Mezi svými svěřenci byl oblíbený. Po policistovi truchlí i Záchranný tým Valkýra, který zajišťuje pořadatelské hlídky první pomoci na kulturních, sportovních a společenských akcích. Byl jeho členem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.