Rozchod a odjezd do zahraničí. Felix Slováček prozradil, kde tráví čas po krachu vztahu s Lucií Gelemovou

Lucie Gelemová a Felix Slováček
Lucie Gelemová a Felix Slováček
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 5. 2021

Vydrželi spolu dlouhých 7 let, ale nakonec jejich vztah dojel na konečnou. Muzikant Felix Slováček (77) a Lucie Gelemová (38) se rozešli. Krásná umělkyně toužila po rodině, na muzikantovi se začal projevovat vyšší věk. "Jsem nyní v Arménii, vracím se 24. května," uvedl Felix Slováček pro ŽivotvČesku.cz s tím, že vyjádření chystá na pozdější dobu.

Muzikant Felix Slováček žil dlouho život mezi dvěma ženami. Mladá partnerka Lucie Gelemová toužila po rodině a klidu, ale uznávaný hudebník zcela nezavrhoval ani manželku Dagmar Patrasovou (65). Právě její neustálé vstupování do probíhajícího vztahu je podle Lucie Gelemové jedním z důvodů, proč oznámila rozchod a chce se posunout dál.

"Toužím po rodině, životě v rodných jižních Čechách na venkově. S Felixem po 7 letech společného života ve společné domácnosti zůstáváme přátelé. Bylo to mé rozhodnutí, které vyplynulo z Felixova přístupu. Já a jeho nejbližší zároveň víme, že Felix návrat ke své současné, druhé manželce rozhodně nechystá, protože Dagmar Patrasová se stále odmítá léčit," napsala Lucie Gelemová v prohlášení, které uveřejnil Blesk.

Felix Slováček si jel pročistit hlavu do zahraničí. Do Česka se bude vracet až na konci května. "Jsem v Arménii, vracím se 24. května," uvedl Slováček pro ŽivotvČesku.cz s tím, že se k nejnovějším událostem vyjádří až později.

Felix Slováček by měl nyní začít bydlet v domě svého syna, zároveň se bude starat o dům na Vinohradech, který mu z poloviny patří. Lucie Gelemová říká, že vstoupila do nefunkčního manželství a nic nerozbíjela. Umělkyně, kterou Felix Slováček podporoval v její kariéře, dnes tvrdí, že už nemohla déle čekat, až si její partner vyřeší a urovná svůj život.

"Dlouhou dobu jsem naivně věřila ve změnu a pravdu. Nestalo se tak a já volím jinou cestu, kdy Felix přes to všechno zůstává navždy součástí mého života, nyní však ve vztahu přátelském," dodala Lucie Gelemová v prohlášení.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.