Rozchod a odjezd do zahraničí. Felix Slováček prozradil, kde tráví čas po krachu vztahu s Lucií Gelemovou

Lucie Gelemová a Felix Slováček
Lucie Gelemová a Felix Slováček
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 5. 2021

Vydrželi spolu dlouhých 7 let, ale nakonec jejich vztah dojel na konečnou. Muzikant Felix Slováček (77) a Lucie Gelemová (38) se rozešli. Krásná umělkyně toužila po rodině, na muzikantovi se začal projevovat vyšší věk. "Jsem nyní v Arménii, vracím se 24. května," uvedl Felix Slováček pro ŽivotvČesku.cz s tím, že vyjádření chystá na pozdější dobu.

Muzikant Felix Slováček žil dlouho život mezi dvěma ženami. Mladá partnerka Lucie Gelemová toužila po rodině a klidu, ale uznávaný hudebník zcela nezavrhoval ani manželku Dagmar Patrasovou (65). Právě její neustálé vstupování do probíhajícího vztahu je podle Lucie Gelemové jedním z důvodů, proč oznámila rozchod a chce se posunout dál.

"Toužím po rodině, životě v rodných jižních Čechách na venkově. S Felixem po 7 letech společného života ve společné domácnosti zůstáváme přátelé. Bylo to mé rozhodnutí, které vyplynulo z Felixova přístupu. Já a jeho nejbližší zároveň víme, že Felix návrat ke své současné, druhé manželce rozhodně nechystá, protože Dagmar Patrasová se stále odmítá léčit," napsala Lucie Gelemová v prohlášení, které uveřejnil Blesk.

V neděli odpoledne musela policie zasahovat v bydlišti zpěváka Bohuše Matuše (47). Důvodem byl sousedský spor, který podle jeho slov přerostl ve fyzické napadení. Místo toho, aby si užíval krásných chvil se svou manželkou Lucií (18), musel vysvětlovat mužům zákona, jaký problém nastal. "Šlo o fyzické napadení mého bratra naším sousedem a tak jsme volali linku 158," řekl pro ŽivotvČesku.cz zpěvák, který byl z celého incidentu v šoku. Podle mluvčího Policie ČR Jana Daňka skutečně policie vyrazila na místo.

Felix Slováček si jel pročistit hlavu do zahraničí. Do Česka se bude vracet až na konci května. "Jsem v Arménii, vracím se 24. května," uvedl Slováček pro ŽivotvČesku.cz s tím, že se k nejnovějším událostem vyjádří až později.

Felix Slováček by měl nyní začít bydlet v domě svého syna, zároveň se bude starat o dům na Vinohradech, který mu z poloviny patří. Lucie Gelemová říká, že vstoupila do nefunkčního manželství a nic nerozbíjela. Umělkyně, kterou Felix Slováček podporoval v její kariéře, dnes tvrdí, že už nemohla déle čekat, až si její partner vyřeší a urovná svůj život.

"Dlouhou dobu jsem naivně věřila ve změnu a pravdu. Nestalo se tak a já volím jinou cestu, kdy Felix přes to všechno zůstává navždy součástí mého života, nyní však ve vztahu přátelském," dodala Lucie Gelemová v prohlášení.

Zpěvačka a herečka Dagmar Patrasová (65) dokazuje, že věk je jen číslo. V poslední době jí...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu