Současná doba je depresivní, už aby se to otočilo a alespoň prezidentská volba dopadla dobře, říká Daniela Kolářová

Herečka Daniela Kolářová
Herečka Daniela Kolářová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 1. 2023

Evropa a s ní Česká republika prochází ekonomickou krizí, která je úzce spjatá s vojenským ozbrojeným konfliktem na Ukrajině. Na konci února to bude rok, kdy Ruská federace podnikla vojenskou invazi do sousední země. Současná doba je pro řadu Čechů velmi náročná, zejména pokud jde o kontinuální růst cen některých položek spotřebního koše. Redakce ŽivotvČesku.cz se dotázala herečky Daniely Kolářové (76), jak aktuální dění vnímá.

Současná situace v Evropě dělá vrásky na čele nejednomu člověku. Výjimkou není ani herečka Daniela Kolářová, která pro ŽivotvČesku.cz prozradila, že současné dění, zvláště co se války na Ukrajině týká, sleduje s obavami. "Jsem z toho pořád úplně špatná," přiznala nepříjemné pocity.

"Je to všechno depresivní. Moc bych si přála, aby se to všechno už otočilo, protože už toho začíná být moc. Doufám tedy jen, že prezidentská volba dopadne nějak slušně," uvedla pro ŽivotvČesku.cz vždy elegantní herečka.

Daniela Kolářová, kterou diváci mohli vidět například v roli sudičky v pohádce Jak si nevzít princeznu, se momentálně připravuje na pátek, kdy odstartuje první kolo prezidentské volby. Herečka nepatří mezi nerozhodnuté voliče.

"Svého favorita v rámci prezidentské volby mám, ale neprozradím ho. Uvidíme, jak to nakonec dopadne, moc bych si přála, aby dobře," dodala pro ŽivotvČesku.cz Daniela Kolářová, která se i přes náročnou dobu, v níž se zrovna nacházíme, snaží zůstávat optimistkou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.