Soud nařídil dvěma bratrům testy otcovství. Jejich sestra má s jedním z nich 5 dětí

bratři musí podstoupit testy otcovství
bratři musí podstoupit testy otcovství
Foto:
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 4. 2020

Soudce ve státě Mississippi nařídil dvěma bratrům, aby si udělali testy otcovství. Důvodem, je aby soud vyhodnotil, který z nich je otcem pěti dětí jejich sestry.

Příběh se zvláštní zápletkou je ve světě unikátem... 37letá Abigail Whitmanová a 39letý Buck Whitman byli minulý týden zatčeni během rodinného sporu, když bylo vystřeleno několik ran ze zbraně do stropu domu. Spor vedli kvůli tomu, kdo z bratrů bude platit alimenty na děti.

Abigail Whitmanová, která nedávno ztratila své zaměstnání, hrozila, že zažaluje své dva bratry poté, co odmítli podstoupit otcovské testy. Situace následně vyeskalovala do konfliktu. Věc skončila před soudem...

"Oba bratři uznávají, že s žalobkyní měli více sexuálních vztahů, ale nevěří, že jsou otcem jejích pěti dětí," řekl soudce Alan Watts.

Advokát Alan Watts tvrdí, že jeho klientka, Abigail Whitmanová, je přesvědčena, že před narozením jejích pěti dětí ve věku od 26 do 6 let měla sexuální vztahy s oběma svými bratry a žádným jiným sexuálním partnerem.

"Navrhovatelka přísahala na Bibli, že nikdy v životě neměla jiného sexuálního partnera než své dva bratry, což znemožňuje, aby jeden nebo oba obžalovaní nebyli otcem jejích pěti dětí," uvedl u soudu prokurátor Alan Watts.

Test otcovství může odhalit, že Joel Whitman (34 let) a Buck Whitman (39 let) jsou otci alespoň jednoho z dětí Abigail Whitmanové - jejich sestry.

Ortodoxní křesťanka

Jsem ortodoxní křesťanka věřící v Boha a doufám v to, že to dokážeme všichni vyřešit jednou provždy tento spor, aby se moje děti konečně naučily identitu svého skutečného otce a mohli se tak vrátit k normálnímu rodinnému životu, jako předtím," prosila Abigail před soudem.

Abigail Whitmanová, která porodila své první dítě, když jí bylo 11 let, v současné době žije v rodinném domě se svou matkou, otcem, šesti bratry a všemi svými pěti dětmi.

Ačkoli incest je ve státě Mississippi nezákonný od roku 2014 a je oficiálně potrestán odnětím svobody až na 10 let, nebo pokutou 500 dolarů (cca 13 tisíc korun), díky jedinečnému kulturnímu a historickému pozadí státu jsou soudci v této věci nesmírně shovívaví.

Poznámka: Protože nejde věrohodnost zprávy ověřit, i když o ní informovala některá světová média, umístili jsme jí do sekce Bizarní svět.

GALERIE:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.