Štěpánka a Pavel z reality show se rozešli. Televizní nevěsta popsala důvod, který se dal čekat

Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk
Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk
Foto: Se svolením TV Nova

V experimentálním pořadu, v němž lidem lásku vybírala věda, byli Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk divácky nejoblíbenějším párem. Po natáčení spolu zůstali nejdéle ze všech, ale nakonec ani jim osud nepřál a jejich cesty se rozdělily. "Rozešli jsme se," uvedla pro ŽivotvČesku.cz televizní nevěsta Štěpánka Hadenová a prozradila důvod, který se dal trochu čekat.

Televizní manželé Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk byli divácky vůbec nejoblíbenějším párem ze čtyř, které se v experimentálním pořadu objevily. Potetovaná kráska a věčně dobře naladěný šprýmař se ještě v únoru svěřili s tím, že vztah dobře klape a jsou za to moc rádi. Nyní je ale vše jinak, jejich cesty jakožto životních partnerů se rozešly.

"Rozešli jsme, protože jsme přišli na to, že si více rozumíme jako kamarádi a jsem na Páju moc akční. Pavel má rád takový svůj klid a já jsem spíše více akční člověk, proto jsme to ukončili, ale zůstali jsme přáteli," vysvětlila Štěpánka pro ŽivotvČesku.cz důvod, proč vztah mezi ní a Pavlem nakonec nevyšel.

"Nebaví mě sedět jen u televize," dodala živočišná kráska pro ŽivotvČesku.cz a nevypadalo to, že by se z konce vztahu hroutila. Pavla má ale pořád ráda jako člověka.

Populární reality show z českých domácností bude mít nyní přestávku. Poslední odvysílaný díl dal nahlédnout do rodiny Ivety (42) a Davida (34). Paní Iveta pro ŽivotvČesku.cz prozradila, za co její rodina utratila získanou odměnu. "Ty věci mi budou připomínat peklo, které jsem zažila," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Mezi všemi páry to byli právě Pavel se Štěpánkou, u koho diváci věřili, že se vědci trefili do černého a vybrali skvělé partnery, kterým může láska skutečně vydržet. Vztah byl upřímný nejen před kamerami, ale i později bez nich. "Nic jsme nehráli, kamera vás snímá 24 hodin denně, tak to ani nejde," popsala Štěpánka už v minulosti.

Po rozchodu každá žena přehodnotí svůj život a buď se trápí, nebo zkrásní a začne žít na p...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.