Sylvester Stallone s věkem neztrácí formu. Po návštěvě posilovny se pochlubil obřím bicepsem

Herec Sylvester Stallone
Herec Sylvester Stallone
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 6. 2021

Legendární americký herec Sylvester Stallone (74) je i dlouhé roky po premiérách filmů Rambo a Rocky v neuvěřitelné kondici. Ani krátce před 75. narozeninami nepolevuje ve své posilovací rutině. Na sociální síti ukázal obrovský biceps a dokázal, že s vůlí je možné dosáhnout všech cílů.

Sylvester Stallone je proslulý rolemi v legendárních akčních snímcích. Ty nejslavnější, které natočil, už lidé sledují na obrazovkách nějakou řádku let, herec ale nepřestává přesvědčovat, že by i dnes mohl záporným postavám jako hrdina dát co proto. V téměř 75 letech je v neuvěřitelné formě.

Na sociálních sítích se Stallone pochlubil obrovským bicepsem. "Šel jsem dnes do posilovny, i když se mi zrovna nechtělo. Dělání věcí, které dělat nechcete, je podle mě ale velmi důležitým klíčem k úspěchu. Navíc se musím připravit na starou dobrou akci," napsal herec, který tak naznačil, že chystá nový film.

Přestože je Sylvester Stallone ve cvičení už zkušený, stále si nechává radit od odborníků a posiluje pod dohledem. "Trénuje mě Gunnar Peterson," přiznal pro magazín Men's Health filmový Rocky. Tento trenér pracuje i s jinými celebritami, například s olympioničkou Lindsay Vonnovou, Hugh Jackmanem či Kate Beckinsaleovou.

Sylvester Stallone na sociálních sítích často sdílí fotky a videa z posilovny. "Rozhodně na sebe nejsem tak přísný, jako když jsem byl mladší. Chci být v dobré kondici, ne se úplně zničit," vysvětlil legendární herec, který může být svým odhodláním mnoha fanouškům inspirací.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.