Reklama:

Sylvester Stallone s věkem neztrácí formu. Po návštěvě posilovny se pochlubil obřím bicepsem

Herec Sylvester Stallone
Herec Sylvester Stallone
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 6. 2021

Legendární americký herec Sylvester Stallone (74) je i dlouhé roky po premiérách filmů Rambo a Rocky v neuvěřitelné kondici. Ani krátce před 75. narozeninami nepolevuje ve své posilovací rutině. Na sociální síti ukázal obrovský biceps a dokázal, že s vůlí je možné dosáhnout všech cílů.

Reklama:

Sylvester Stallone je proslulý rolemi v legendárních akčních snímcích. Ty nejslavnější, které natočil, už lidé sledují na obrazovkách nějakou řádku let, herec ale nepřestává přesvědčovat, že by i dnes mohl záporným postavám jako hrdina dát co proto. V téměř 75 letech je v neuvěřitelné formě.

Na sociálních sítích se Stallone pochlubil obrovským bicepsem. "Šel jsem dnes do posilovny, i když se mi zrovna nechtělo. Dělání věcí, které dělat nechcete, je podle mě ale velmi důležitým klíčem k úspěchu. Navíc se musím připravit na starou dobrou akci," napsal herec, který tak naznačil, že chystá nový film.

Reklama:

Přestože je Sylvester Stallone ve cvičení už zkušený, stále si nechává radit od odborníků a posiluje pod dohledem. "Trénuje mě Gunnar Peterson," přiznal pro magazín Men's Health filmový Rocky. Tento trenér pracuje i s jinými celebritami, například s olympioničkou Lindsay Vonnovou, Hugh Jackmanem či Kate Beckinsaleovou.

Sylvester Stallone na sociálních sítích často sdílí fotky a videa z posilovny. "Rozhodně na sebe nejsem tak přísný, jako když jsem byl mladší. Chci být v dobré kondici, ne se úplně zničit," vysvětlil legendární herec, který může být svým odhodláním mnoha fanouškům inspirací.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: