Tajemství krásy Dary Rolins je konečně odhaleno. Zpěvačka se ukázala po boku maminky, která jako by vypila elixír mládí

Dara Rolins
Dara Rolins
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 9. 8. 2022

O zpěvačce Daře Rolins (49) je obecně známo, že přestože už letos bude padesátnicí, je ve výborné formě a přibývající věk se na ní nikterak nepodepisuje. Nyní má za sebou dovolenou v Americe, ale ani doma se hned nevrhá do pracovních povinností. Zašla si do restaurace s maminkou, kde se s ní nechala zvěčnit, čímž ukázala, po kom má předpoklady k téměř věčnému mládí.

Dara Rolins poslední dobou jen září. Velkou měrou tomu přispívá její vztah s někdejším fotbalistou a aktuálním viceprezidentem Juventusu Pavlem Nedvědem (49), ten ale pochopitelně nenese všechny zásluhy. Za část svého vzhledu může zpěvačka vděčit i všeobecné životní spokojenosti, ale především pak své mamince.

Oblíbená slovenská umělkyně se nedávno vrátila z dovolené v Americe, kterou trávila po boku svého partnera. Hned doma ale zašla za dalším člověkem, kterého ze srdce miluje. Maminku pozvala do restaurace a nechala se s ní zvěčnit. Snímek je pak důkazem, že právě maminčiny geny jsou klíčem k tomu, proč téměř padesátiletá Dara Rolins vypadá skvěle.

Zlatica Rolincová nepředala své dceři jen skvělé geny, zajistila jí také nádherné doživotní vzpomínky. "Své dětství bych přála každé holčičce! Přesněji těm, které jsou posedlé hudbou a zpěvem. Považuji za vůbec největší štěstí, že jsem svůj talent mohla začít rozvíjet v tak útlém věku," řekla Dara Rolins v rozhovoru pro portál Novinky.cz.

Dara Rolins žije se svou dcerou a pracovní povinnosti ji zavádějí buď do České republiky, nebo na Slovensko. Dceru i maminku má tak pochopitelně neustále nablízku. S novým partnerem je to ale záležitost jiná, ten pro změnu kvůli pracovním povinnostem setrvává v Itálii.

Minimálně rodina Pavla Nedvěda stěhování mimo stát ve tvaru boty zavrhuje. "Žádné stěhování do Čech rozhodně v plánu nemáme," vyjádřila se dcera fotbalové hvězdy Ivanka Nedvědová pro ŽivotvČesku.cz už před časem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.