Takhle dnes vypadá Emil Zajac z VyVolených. Jen těžko uhodnete, kolik kilogramů váží. Promluvil o tom, čím se v současnosti živí

Emil Zajac
Emil Zajac
Foto: Se svolením Emila Zajace
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 6. 2022

Mnozí mají v paměti slavnou »šmírovací« reality show, kterou v dobách její slávy sledovaly miliony televizních diváků. Mezi soutěžícími se tehdy objevil Emil Zajac (47), jehož hysterické výstupy mají někteří před očima dodnes. Zkoušel se prosadit v showbyznyse, ale moc se mu to nepovedlo. "Už několik let jezdím s kamionem a skoro dva roky se věnuji politice, teď mířím do Bruselu," prozradil pro ŽivotvČesku.cz výrazný showman, jak dnes žije. Prozradil také, kolik v současnosti váží kilogramů.

Když do českých obýváků skrze televizní obrazovky vstoupila reality show VyVolení, psal se rok 2005. Šlo o televizní hit, který si nechal uniknout jen málokdo. Ve vile VyVolených Emil Zajac patřil rozhodně k největším bavičům a do českého slovníku zavedl příkladem pojem »fičák«.

"Je to už dlouho, ale pořád mě lidé poznávají. Dnes se živím tím, že řídím kamion, což už dělám několik let. Jinak jsem před zhruba dvěma lety založil politickou stranu Roma Luma a v současnosti poletím do Bruselu na konferenci. Věnuji se tedy trochu politice, protože bych rád řadu věcí v ČR změnil," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Emil Zajac, co ho nejvíce zaměstnává.

Od dob, kdy soutěžil ve vile VyVolených, se pořádně na těle spravil. "Pár kilo jsem za tu dobu nabral. Člověk zkrátka stárne. Aktuálně vážím 98 kilogramů. Ale života si užívám pořád stejně jako dříve," dodal pro ŽivotvČesku.cz Emil Zajac s tím, že s lidmi, se kterými soutěžil ve vile VyVolených, se dnes nevídá. Prý se ale občas stane, že někoho výjimečně potká na nějaké společenské akci. Naposledy to prý byl Petr Zvěřina (44).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.