Takhle vypadá ženská nenávist. Monika Binias ztrapnila dceru Charlottu kvůli její postavě. Zpochybnila, že by zhubla 45 kg

Monika Binias (vlevo) a její dcera Charlotte
Monika Binias (vlevo) a její dcera Charlotte
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 1. 2022

Říká se, že nejvíce kruté k sobě umí být ženy. V některých případech se emoce ve své nahotě vyjeví přímo v rodině. Už delší dobu je účastnice bizarní reality show Monika Binias (48) ve sporu s dcerou Ornellou Koktovou (28), teď veřejně zesměšnila postavu i své mladší dcery Charlotte Štikové (25). Ta pro ŽivotvČesku.cz přitom nedávno uvedla, že zhubla 45 kilogramů, na svou postavu je hrdá a spory v rodině by ráda urovnala.

V rodině Moniky Binias (dříve Štikové) nepanují dobré vztahy. S ráznou blondýnkou, která žije v Německu s manželem Petrem Biniasem (25), dlouhodobě nemluví její bývalý manžel Michal Štika (52). To není výjimečná situace, protože rozvedení manželé nemají povinnost spolu udržovat vřelé vztahy.

Žena, která se proslavila tím, že umí prosadit své názory a jít za svými sny, ale nemá dobré vztahy také s dcerou Ornellou. Spory začaly v podstatě již při natáčení kontroverzní reality show Štiky, kdy se Monika profilovala do role generála, který řídí životy všech ve svém okolí, což Ornella a její manžel Josef Kokta (64) nepřijali s nadšením. Monika také pro ŽivotvČesku.cz několikrát řekla, že se jí nelíbí, jakým způsobem je vychováván její osmiletý vnuk Quentin.

"Poslední dvě vnoučata jsem neviděla, ani jsem nebyla v Čechách, když se narodila. Nicméně Quentinek přišel na svět díky mé podpoře, protože v té době Pepa sprostě křičel na Ornellu. Já jsem se jí zastala, maximálně jsem ji podpořila, a to jak po stránce peněz, tak té emocionální. Navíc jsem s ní byla také u porodu. I poté jsme ji museli podporovat finančně, protože jinak by to nezvládla. Pepa Kokta se k tomu vůbec nijak nepostavil, až když byl Quentinovi tuším asi půlrok, poté se k němu přistěhovala. Nicméně já jsem měla s Quentinkem velmi krásnou vazbu, poprvé se mnou byl v kině, v divadle, jeli jsme spolu do lázní… Jak jsem mohla, tak jsem hlídala a i teď jsem chtěla pomoct, ale bohužel není vůle. Nemají zájem, tvrdí, že nechci hlídat, je to strašně zvláštní," řekla Monika Binias pro ŽivotvČesku.cz před Vánocemi. Není divu, že když veřejně sděluje takové detaily ze života své dcery a jejího manžela, že ve vzájemných vztazích čekat zlepšení se dá jen marně.

Ve sporu mezi Ornellou a mámou stála Charlotte Štiková vždy uprostřed a několikrát zopakovala, že ji mrzí, že v rodině nepanují dobré vztahy. Vždy tvrdila, že Ornellu má hodně ráda, ale chce dobře vycházet i s matkou. Často přemýšlela, na kterou stranu sporu se má přidat a zda vůbec, ale dokázala si zachovávat neutralitu.

Na podzim 2021 ale začalo být velké dusno i mezi Charlotte a ženou, která jí dala život. Charlotte svou matku obvinila, že se snažila svádět jejího přítele Ivka a lezla za ním do ložnice. Na toto obvinění reagovala Monika hodně tvrdě a dceři vulgárně vzkázala, ať se probere a vzpomene si, kdo dvojici dlouho živil. Ačkoliv pak Charlotte projevila zájem o udobření, nezdařilo se. Naopak se teď blondýna s prořízlou pusou pořádně rozjela a veřejně se své mladší dceři vysmála.

Důkazem je instagramový příspěvek, ve kterém Monika zpochybnila její hubnutí. "Dvě fakt horor věci, kterým nemohu uvěřit. ČT se snížila k tomu, že ve svých pořadech má Vémolu a vážně někdo uvěřil, fotka Charlotty postavy je pravá," opřela se do mladší dcery přes svůj instagramový profil.

Charlotte si přitom velmi zakládá na tom, že se jí podařilo zhubnout a že její figura již nepřipomíná bowlingovou kouli. "Dnes mám dole už 45 kilogramů. Ráda bych ještě takových 15 až 20 kilogramů dala dolů. Kolik jsem vážila na začátku mé cesty, to neprozradím, to se všichni dozví až na jaře," sdělila nedávno mladá Štiková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že o své dřině chce udělat projekt a být motivací i pro ostatní ženy.

Charlotte Štiková také začala zveřejňovat řadu snímků, na kterých ukazovala, jaký obrovský posun se jí podařilo udělat a jak umí být sexy. Na dalších instagramových fotkách zase dávala na odiv své poprsí, které i při hubnutí drží výrazné proporce. Právě na tyto fotky zřejmě Monika Binias krutou poznámkou upozorňovala. Na zakopání válečné sekery mezi matkou a jejími dcerami to v novém roce nevypadá.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.