Reklama:

Televizní seznamka: Václav urazil Pavlu a vytahoval se, že dělal asistenta Felixi Slováčkovi. Saxofonista ho teď veřejně ztrapnil

Autor: FTV Prima | První večeře
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 9. 2021

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (64) byl ve své restauraci svědkem arogantního výstupu, kdy během společné večeře fotograf Václav Petr (56) drsně okomentoval postavu účastnice televizní seznamky Pavly Šafrové (53), kterou tím přivedl k slzám. Pojišťovací poradkyně přiznala, že ji slova o její postavě velmi ranila a zaskočila. Před trapným výstupem o sobě Václav Petr také tvrdil, že dělal asistenta hudebníkovi Felixovi Slováčkovi (78). Ten se ale jeho slovům vysmál. "Každý člověk, který mi kdy vzal kufr a pomohl do hotelu, může o sobě říkat, že je můj asistent. Dnes si každý blázen může říkat, co chce," řekl bez příkras pro ŽivotvČesku.cz uznávaný umělec.

Reklama:

Zdeněk Pohlreich je zkušeným účastníkem televizních reality show, ale v nejnovějším projektu se od kulinářského mága posunul spíše k pozorovateli a glosátorovi namlouvacích taktik lidí, kteří si v jeho podniku dají první společnou večeři. Průběh rande mezi pojišťovací poradkyní Pavlou a fotografem Pavlem slavného šéfkuchaře zaskočil a chvílemi koukal, jako kdyby mu někdo do očí nastříkal pálivý kečup.

Reklama:

Na závěr společné večeře měl totiž Václav Petr potřebu komenovat postavu své nápadnice a personálu začal vysvětlovat, že do restaurace šel s tím, že na něj u stolu bude čekat mladá modelka. "Představoval jsem si třeba nějakou třicítku čtyřicítku, ne takovouhle bárku. Znám všechny, fotil jsem modelky, kdybys viděl, jaké jsem měl holky. Jenomže došly prachy, došly holky, klasika. To mě asi pánbůh potrestal," vyjádřil se Václav, který netušil, že jeho slova omylem Pavla vyslechla a večer pro ni skončí proudem slziček.

Přitom na začátku večera se Václav snažil udělat dojem a u stolu svému něžnému protějšku tvrdil, že se pracovně setkal s Daliborem Jandou či Pavlem Trávníčkem a že dělal i asistenta hudebníkovi Felixovi Slováčkovi. Ten se takovým slovům od srdce zasmál.

"Je to nesmysl, co ten člověk říká. Každý člověk, který mi kdy vzal kufr a pomohl do hotelu, může o sobě říkat, že je můj asistent. Dnes si každý blázen může říkat, co chce. Já ho znám, kdysi mi pomohl zařídit STK, ale to je celý, to z něj ještě nedělá asistenta. Pod pojmem asistent si představuji jiné věci," řekl Felix Slováček pro ŽivotvČesku.cz s tím, že klidně vyjmenuje, co má opravdový asistent všechno umět.

Jisté je, že pokud by se Václav Petr s Felixem Slováčkem ještě někdy potkal, měl by se od něj v první řadě naučit, jak se dvořit ženám. Felix Slováček i přes svůj věk je stále považován za muže, který ví, co ženy chtějí slyšet a co se jim říkat nesmí. Umění dvoření ovládá manžel Dagmar Patrasové (65) dokonale a nese mu to sladké ovoce.

Václav a Pavla v reality show První večeře
Václav a Pavla v reality show První večeře
Foto: Se svolením FTV Prima
Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: