Válka Jaromíra Soukupa s expartnerkou Agátou. Čím více budou bojovat, tím větší to bude masakr. Zlom přijde s další ženou

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 9. 2023

Byla to láska, která pomalu přešla do nenávisti. Tak jednoduše se dá smýšlet o tom, jakým směrem se posunul vztah dnes již expertnerů Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa. I když influencerka ve svém veřejném prohlášení o konci jejich vztahu zmiňovala, že se s mediálním magnátem rozešli jako rozumní lidé, ani ne dva týdny poté to vypadá, že začíná mezi expartnery válka o dceru. Pro ŽivotvČesku.cz jejich momentální stav rozklíčoval psycholog a specialista na partnerské vztahy Jeroným Klimeš, který jednoznačně konstatoval, že čím více se válčí, tím více to bude pro oba masakr.

Na svůj Instagram umístila influencerka v pátek oznámení o tom, že dceru Rozárku již nebude veřejně ukazovat, a to z důvodu, že si to údajně její otec nepřeje.

Agáta Hanychová už se ve stejné situaci jednou ocitla. Tím prvním, kdo si nepřál vídat svou dceru na Instagramu a v médiích, byl Jakub Prachař, jenž má s Hanychovou šestiletou dceru Miu. Agáta však po jejich rozchodu přestala přání herce respektovat a malou Miu »natruc« začala svým fanouškům ukazovat.

V případě dcery Rozárky to je naopak. Dokud s šéfem televize Barrandov Agáta tvořila pár, Rozárku mohla ukazovat, jak se jí zachtělo. Údajný zákaz od Soukupa přišel až pár týdnů po jejich rozchodu.

"Tak hromadně… Rozárku nemůžu už ukazovat na Instagramu, protože si to nepřeje její otec," uvedla Agáta, která si ve čtvrtek vyrazila po roce a půl »ven«, jak sdílela též na sociální síti Instagram. Mohlo jít tak o reakci na otce její dcery.

Kdo je v těžké rozchodové situaci vítěz a poražený, pro ŽivotvČesku.cz rozklíčoval špičkový psycholog se specializací na rodinu a partnerské vztahy. "Poražení jsou všichni tři. Pokud se to rozjede do války o dítě, tak to pochopitelně nejvíce odskáče dítě. Tady došlo k jevu, kdy láska ženy přešla na dítě. Tu ženu už on nechce, tam došlo k nějakému zklamání a posunu, ale říká, to dítě mi dej," uvedl pro ŽivotvČesku.cz psycholog Jeroným Klimeš.

"Tohle trvá do doby, než láska přejde na někoho jiného. U muže do doby, než přejde na jinou ženu, jinak to trvá až do smrti, nebo než se z toho lidé vymotají. Záleží na povahových vlastnostech daného člověka, obecně lze říct, že to trvá roky. Nejrychleji to odeznívá, když se málo válčí, čím více se válčí, tím více to je pro obě strany masakr," dodal pro ŽivotvČesku.cz respektovaný odborník.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.