Vémolova svatba za 240 korun. Zuzana Bubílková si ve videu vystřelila nejen z nevěsty Lely, ale také bývalého kamaráda Jiřího Krampola

Jiří Krampol
Jiří Krampol
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 7. 2022

Publicistka, satirička a královna drsného humoru Zuzana Bubílková (70) si v poslední době ráda dělá na sociálních sítích legraci z ostatních celebrit. Její novou obětí se tentokrát stal její bývalý kolega a kamarád Jiří Krampol (84), který ve čtvrtek oddal MMA zápasníka Karlose Vémolu (37) a jeho snoubenku Lelu Ceterovou (33), přestože k tomu nemá žádné oprávnění. Na svém profilu moderátorka zveřejnila video, ve kterém svatební obřad paroduje v závoji za 240 korun. "Když jsem viděla, že Krampol oddával Vémolu, tak mě to pobavilo," vysvětlila svou parodii s úsměvem na tváři pro ŽivotvČesku.cz moderátorka.

Ve čtvrtek se na Občanské plovárně uskutečnila skutečně pompézní veselka. MMA zápasník Karlos Vémola (37) pojal za manželku playmate a influencerku Lelu Ceterovou (33), se kterou vychovává dvě děti, Lili (2) a osmiměsíčního Rockyho. Pár, který je známý svou zálibou v extravaganci, si dal záležet na tom, aby z jejich velkého dne byla skutečně pořádná party, to se jim podařilo.

Dvojici oddával herec Jiří Krampol (84), což se stalo zdrojem mnoha otázek, protože k tomu nemá žádné oficiální oprávnění. On sám se k obřadu vyjádřil pro ŽivotvČesku.cz poměrně jasně. "Oslovil mě Karlos, tak jsem něco přečetl, to je celé. Bral jsem to jako recesi či jako vtip. Jestli to je platné, to já nevím. Hlavně ať jsou oba šťastní," vysvětlil. Z toho vyplývá jediné, celý obřad byl pouze »naoko«. Spekuluje se, že se dvojice v tichosti vzala o pár týdnů dříve.

A právě z »umělé« svatby si vystřelila Zuzana Bubílková, která je momentálně na návštěvě u svého syna v Americe. Na svůj instagramový profil tak nahrála žertovné video, ve kterém si dělá legraci nejen z Jiřího Krampola, ale také čerstvě vdané Lely Ceterové.

"Já jsem teď se synem v Americe, a když jsem viděla, že Krampol oddával Vémolu, tak mě to pobavilo, protože vím, že žádné oddací právo nemá. Tak jsem se domluvila se synem, kterého to také pobavilo, a koupili jsme tady ve frcu za 10 dolarů (přibližně 240 korun, pozn. red.) tuhle vlečku. Potom jsme udělali takovou parodii," vysvětlila svůj nejnovější počin Zuzana Bubílková pro ŽivotvČesku.cz.

"Někdo mi do komentářů napsal, že mě sežere, což mě pobavilo. Tak jsem se ho v komentáři zeptala, jestli Krampol, nebo Bůh," dodala známá satirička s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz.

Zuzana Bubílková a Jiří Krampol spolu dříve moderovali zábavné pořady na satirická témata, se kterými objížděli celou republiku. Trávili spolu i volný čas, takže v médiích se dokonce jednu dobu spekulovalo, že tvoří pár.

Koncem minulého roku však došlo k prudkému ochlazení vztahů, když byl Jiří Krampol hospitalizován v Nemocnici Na Františku se zápalem plic. Pro ŽivotvČesku.cz tehdy Zuzana Bubílková o jeho stavu promluvila. "Není mu sice dobře, ale není na přístrojích," uvedla. A právě to vyústilo v konec přátelství. Letitý moderátor a bavič měl totiž nést nelibě, že jeho kolegyně promluvila o jeho zdravotním stavu veřejně.

Vtípek na adresu bývalého kamaráda přitom není zdaleka jediný. Jejími oběťmi se v minulosti staly spisovatelka Radka Třeštíková (41) a herečka Dáda Patrasová (66), které žerty Zuzany Bubílkové nesly obě velmi nelibě, jednu dobu to dokonce vypadalo, že se mezi nimi na internetu rozhoří skutečná dívčí válka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.