Více než 12 kilogramů dole. Martin Zounar výrazně zhubnul. A popsal, kam zamíří na dovolenou k moři

Herec Martin Zounar
Herec Martin Zounar
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 7. 2021

Herec Martin Zounar (53) se před pěti měsíci rozhodl změnit svůj životní styl a zdravým způsobem zhubnout nadbytečné kilogramy. Za poslední dva měsíce se začal více hýbat, lépe se stravovat a už se mu podařilo vylepšit formu. Dokonce nedávno prozradil, že má přes 12 kilogramů dole. S nástupem prázdnin se těší, až svou figuru předvede na pláži. "S rodinou pojedeme do Chorvatska. Jsem rád, že zase můžeme normálně žít," řekl pro ŽivotvČesku.cz charismatický herec.

Martin Zounar je aktuálně nejlépe známý z oblíbeného seriálu z lékařského prostředí vysílaného na nejsledovanější tuzemské komerční stanici. Jenže lidé ho teď budou moct spatřit i v roli divadelního herce.

"Musím říct, že v podstatě máme krásnou dovolenou už čtvrtým rokem. Jde o Strašidlo cantervillské od Oscara Wilda, což hrajeme po celé České republice, a to celkem 27 představení po českých hradech a zámcích. A to je moje polopracovní dovolená v rámci představení a jde už o tradici, což si opravdu užívám. Jsem hrozně rád, že se to uskutečňuje a funguje. Jinak plánuji jet za rodinou na Slovensko a pak pojedeme na 14 dnů do Chorvatska. Takže se na to hrozně těším a jsem rád, že konečně zase můžeme normálně žít," nastínil pro ŽivotvČesku.cz Martin Zounar své plány.

Herec se zároveň pyšní tím, že se mu od začátku ledna podařilo shodit nadbytečné kilogramy. A to výrazně. "Nebyla to úprava váhy do obleku, já jsem opravdu začal trpět obezitou, měl jsem 19 kilogramů nadváhu. Začaly vznikat problémy, které obezita způsobuje, některé se vrátí do normálu, ale jiné vratné nejsou. Apnoe nebo vysoký tlak se mi zaplaťpánbůh zlepšily," dodal pro ŽivotvČesku.cz divadelní i televizní umělec s tím, že si hlídá jen výdej a příjem kilojoulů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.