Zásadně nesnídá a má tělo bohyně bez jediné chybičky. Iva Kubelková odhalila své hříšné křivky jen ve spodním prádle

Moderátorka Iva Kubelková
Moderátorka Iva Kubelková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 8. 2022

Jestli se někdo v českém showbyznysu může pochlubit naprosto dokonalými tělesnými partiemi, tak jednoznačně to bude Iva Kubelková (45). Krásná moderátorka patří dlouhé roky k nejatraktivnějším ženám Česka. A na její křivky je radost pohledět - zejména pak ve spodním prádle její krása bere dech. Takovou postavu, jakou se pyšní maminka dvou dcer, by si přála lecjaká žena. Pro ŽivotvČesku.cz nedávno pohledná vicemiss z roku 1996 prozradila, že nejen genetika, ale i strava a sport jsou tím, co formuje její postavu. "Jsem letitý vegetarián. Tedy stravu mám jinou, protože nejím maso, občas si dám rybu," uvedla slavná modelka s tím, že důležitou roli u ní hraje pravidelnost.

Iva Kubelková se v modelingu pohybuje dlouhé roky. Svůj půvab ale předala dvěma dcerám a dospívající Natálie Jirásková je tak krásná, že by mohla kráčet jako profesionálka ve stopách slavné maminky.

Aktuálně se populární moderátorka pochlubila postavou jen ve spodním prádle a ze snímků je zřejmé, že její postava nemá jedinou chybičku. Pro ŽivotvČesku.cz popsala, jak to má ohledně stravování, které si musí stále hlídat.

"Nemám to tak, že bych jedla pětkrát denně po troškách, jak se doporučuje, ale jím relativně pravidelně. Paradoxně nesnídám. Mé první jídlo je oběd a pak si dám menší večeři okolo osmnácté hodiny. Někdy si dám klidně něco, než jdu spát, ale nic těžkého," upřesnila pro ŽivotvČesku.cz Iva Kubelková.

Jenže jen o stravě to není. "Chodím na takzvaný »kruháč«, což se mi na mou postavu osvědčilo, že to funguje, kdy dochází zejména k posilování vnitřních svalů. Snažím se alespoň třikrát týdně, ale ne vždy mi to kvůli práci vyjde," dodala pro ŽivotvČesku.cz moderátorka, která nedávno oslavila 20 let ve vztahu s partnerem Georgem Jiráskem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.