Zdeněk Podhůrský žije s krásnou zlatovláskou. Její vlasy oslnily společnost. Prozradil, kde se náhodně poznali

Zdeněk Podhůrský s partnerkou Veronikou
Zdeněk Podhůrský s partnerkou Veronikou
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 8. 2021

Láska je jednou z věcí, která přináší do života štěstí. Herec, dabér a nadaný fotograf Zdeněk Podhůrský (62) se ve společnosti ukázal se svou partnerkou, která všechny naprosto okouzlila. S dlouhovlasou blondýnkou tvoří pár už dlouhých sedm let. "Jsem šťastný a spokojený muž. Mám moc rád její humor, inteligenci, bystrost a samozřejmě i to, jak je hezká. Poznali jsme se úplně náhodně v obchodním domě," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Zdeněk Podhůrský patří mezi výrazné osobnosti českého showbyznysu a není jen skvělým hercem, mistrem dabingu – jak v roli dabéra, tak dabingového režiséra, ale nadání má také pro fotografování. Na party jedné společnosti zabývají se dodávkou energie, se objevil ruku v ruce s půvabnou blondýnkou Veronikou, uměleckým jménem Veronikou Margaret, kterou si musel po celý večer bedlivě hlídat. Kráska se navíc pyšní bohatými kadeřemi, které oslnily nejen muže, ale i některé ženy - s tichou závistí.

Partneři jsou spolu už dlouhou dobu a jejich vztah jen kvete. "Už jsme spolu sedmým rokem – to už je vztah (směje se). Mám moc rád její humor, inteligenci, bystrost a samozřejmě i to, jak je hezká. Zkrátka všechno dohromady. Poznali jsme se úplně náhodně v obchodním domě a dali jsme se do řeči kvůli focení, protože to je mým koníčkem. Bavili jsme se o tom, že bych ji rád fotil a z toho to vlastně celé vzniklo," řekl Zdeněk Podhůrský pro ŽivotvČesku.cz s tím, že domluvené fotografie nakonec skutečně vznikly.

Vyučený lakýrník, vekslák, podvodník a nakonec král českého podsvětí, jehož pozemské putování ukončila 25. ledna 2006 kulka najatého střelce. Mrázkovi v té době bylo 47 let a byl na vrcholu sil. Na náhrobku z leštěné indické žuly v Českém Brodě dnes leží uschlá růže. "Mrázek byl dozvuk 90. let. On byl v devadesátkách největší hráč. Narozdíl od drsných mafiánů to hrál přes vlivové věci, měl ten svůj archiv, který dle mého soudu už je bezcenný, protože drtivá většina těch lidí je mrtvá," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz investigativní reportér Josef Klíma (70).

"Jedny vznikly, když jsem slavil šedesáté narozeniny, měl jsem výstavu v Malostranské besedě. Tam její fotografie visely. Její akty se objevily také v magazínu Playboy. Jsem šťastný a spokojený muž (směje se)," dodal sympatický herec pro ŽivotvČesku.cz.

Jeden čas plnily její hity rádia a byla neustále v hledáčku médií. Kanadsko-americká zpěvačka, textařka a skladatelka Alanis Morissette (47) už dávno není nespoutanou rockerkou, pro kterou je hudba na prvním místě. Stala se několikanásobnou matkou a také výrazně změnila image. Svou tmavou hřívu vyměnila za blond prameny a někteří by ji nyní možná ani nepoznali.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu