Zdeněk Podhůrský žije s krásnou zlatovláskou. Její vlasy oslnily společnost. Prozradil, kde se náhodně poznali

Zdeněk Podhůrský s partnerkou Veronikou
Zdeněk Podhůrský s partnerkou Veronikou
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 8. 2021

Láska je jednou z věcí, která přináší do života štěstí. Herec, dabér a nadaný fotograf Zdeněk Podhůrský (62) se ve společnosti ukázal se svou partnerkou, která všechny naprosto okouzlila. S dlouhovlasou blondýnkou tvoří pár už dlouhých sedm let. "Jsem šťastný a spokojený muž. Mám moc rád její humor, inteligenci, bystrost a samozřejmě i to, jak je hezká. Poznali jsme se úplně náhodně v obchodním domě," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Zdeněk Podhůrský patří mezi výrazné osobnosti českého showbyznysu a není jen skvělým hercem, mistrem dabingu – jak v roli dabéra, tak dabingového režiséra, ale nadání má také pro fotografování. Na party jedné společnosti zabývají se dodávkou energie, se objevil ruku v ruce s půvabnou blondýnkou Veronikou, uměleckým jménem Veronikou Margaret, kterou si musel po celý večer bedlivě hlídat. Kráska se navíc pyšní bohatými kadeřemi, které oslnily nejen muže, ale i některé ženy - s tichou závistí.

Partneři jsou spolu už dlouhou dobu a jejich vztah jen kvete. "Už jsme spolu sedmým rokem – to už je vztah (směje se). Mám moc rád její humor, inteligenci, bystrost a samozřejmě i to, jak je hezká. Zkrátka všechno dohromady. Poznali jsme se úplně náhodně v obchodním domě a dali jsme se do řeči kvůli focení, protože to je mým koníčkem. Bavili jsme se o tom, že bych ji rád fotil a z toho to vlastně celé vzniklo," řekl Zdeněk Podhůrský pro ŽivotvČesku.cz s tím, že domluvené fotografie nakonec skutečně vznikly.

"Jedny vznikly, když jsem slavil šedesáté narozeniny, měl jsem výstavu v Malostranské besedě. Tam její fotografie visely. Její akty se objevily také v magazínu Playboy. Jsem šťastný a spokojený muž (směje se)," dodal sympatický herec pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.