61letá jeptiška otěhotněla poté, co nevědomky snědla 5 kilo býčích varlat

nun-walking-near-trees-2447958
nun-walking-near-trees-2447958
Foto:
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 4. 2020

Jeptiška z amerického Colorada si chtěla dopřát, a tak si k večeři objednala ústřice. Jenomže ve fast-foodu jí místo mořské pochoutky naservírovali býčí varlata. Postarší dáma, která svůj život zasvětila Bohu, se nemohla smažených kuliček nabažit. O této osudové chybě neměla tušení, dokud si neudělala těhotenský test!

61letá sestra Mary-Gertruda z Karmelitského kláštera odjela na víkend na odlehlou chatu v coloradském městečku Severance, aby se tam mohla oddávat modlitbám a půstu.

Na cestě zpátky dostala hlad, a když spatřila reklamu na all-you-can-eat bufet s místními lahůdkami, byla to jasná volba. V jídelním lístku si objednala ústřice zvané Rockie Mountain. Sestra Mary se svěřila, že chuť místní speciality v ní vyvolala obžérství. "Sice se to jmenovalo ústřice, ale chutnalo to jako smažené kuře, jenom o něco lepší. Naládovala jsem do sebe šest plných talířů a pořád neměla dost," prozradila jeptiška novinářům.

Vzácná porucha

O pár měsíců později ji začala trápit nevolnost a nesnesitelné bolesti břicha. Po návštěvě doktora na několik minut oněměla. Na gynekologii se dozvěděla, že je těhotná!

A nejenom to, lékař u ní navíc objevil vzácnou rektovaginální píštěl. Některé ženy, které tímto postižením trpí, otěhoteněly orálním nebo análním sexem. Americká jeptiška je ale vůbec první ženou, která otěhotněla díky pozření zvířecího spermatu.

Boží trest

"Doktor mi řekl, že jsem snědla přes 5 kilogramů býčích varlat a kvůli tomu jsem teď těhotná. Ale já moc dobře vím, že mě Bůh trestá za moje obžérství," tloukla se do hlavy sestra Mary.

Římsko-katolická diecéze v Coloradu brzy zasedne, aby rozhodla o osudu těhotné jeptišky. Přestože technicky svůj závazek k Bohu a řádu neporušila, rodit děti mají všechny sestry přísně zakázáno.

V nejzazším případě jí hrozí úplné vyloučení z kláštera.

Pozn.: Tento článek není zařazen do rubriky fake news náhodou, o fake news se skutečně jedná. Každému to musí být jasné už podle toho, že žádná žena v 61 letech nemůže otěhotnět ani přirozeně, natož z pozření zvířecích varlat.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.