Jitka Čvančarová na červeném koberci opět brala dech. Chtělo to menší objem šatů, sluší jí minimalismus, říká stylista hvězd

Herečka a zpěvačka Jitka Čvančarová
Herečka a zpěvačka Jitka Čvančarová
Foto: CNC: Marek Patek / CNC / Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 8. 2021

Přehlídku hvězd, módy a především ženského půvabu nabízí zahájení 55. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Jednou z krásných žen je také herečka a zpěvačka Jitka Čvančarová (43), která se ukázala na červeném koberci v sytě modré róbě, která zdůraznila její bujné ženské křivky. "U Jitky si myslím, že platí pravidlo: Čím méně, tím lépe. Je to úžasná herečka, velice příjemná a milá žena, nicméně nabírání, které má okolo prsou a ta obrovská sukně, jsou už moc. Celkově ale dobré, má pěkný účes," zhodnotil stylista hvězd Kája Pavlíček (49) pro ŽivotvČesku.cz.

Pro muže neodolatelnou ženou, pro ženy naopak důvodem k závisti. Krásná Jitka Čvančarová stejně jako před dvěma lety způsobila na červeném koberci před zrekonstruovaným hotelem Thermal v Karlových Varech rozruch především díky svým šatům, které odhalovaly její ženské křivky - pochází z dílny návrháře Borise Hanečka.

"Dodržení dress codu, kterým je velká večerní, je rozhodně skvělé. Ale u Jitky si myslím, že platí pravidlo: Čím méně, tím lépe. Je to úžasná herečka, velice příjemná a milá žena, nicméně nabírání, které má okolo prsou a ta obrovská sukně, jsou už moc. I když tento typ šatů na červeném koberci samozřejmě očekáváme. Dress code určitě splnila – šaty jsou na červený koberec vhodné, jenom nevím, zda by Jitka neměla zvolit spíše minimalismus," řekl stylista hvězd Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz s tím, že jinak je podle něj celkový dojem velice příjemný.

Někteří už se nemohou dočkat večerních hodin, kdy má být slavnostně zahájen letošní ročník Mezinárodního filmového festivalu (MFF) v Karlových Varech. Potrvá přes celý víkend a v následujících dnech se bude konat i akce, které se zúčastní v roli moderátorky půvabná Iva Kubelková (44). Na přehlídkovém mole ji nahradí její dcera Natálie Jirásková (16). "Do Karlových Varů vyrážíme v neděli. Ve středu bude přehlídka Beaty Rajské, kde bude jednou z modelek Natálka," řekla pyšná maminka pro ŽivotvČesku.cz.

"Osobně bych trochu zvýraznil líčení – Jitce výrazný make-up sluší a unese ho. Vlasy hodnotím dobře, ty mi přijdou pěkné. Celkově tedy dobré, až na to, že působí hodně pompézně. Ale jak jsem řekl, na tak významné události očekáváme róby, velká večerní je vhodná. Ubral bych pouze na tom objemu, jinak fajn," dodal pro ŽivotvČesku.cz.

Kdo letos nebyl na filmovém festivalu v Karlových Varech, jako kdyby vůbec nebyl. Od jeho ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.