Olga Menzelová prozradila, jak splatí obří hypotéku na dům. Zvládne to i bez milovaného manžela (†82)

Vdova po legendárním režisérovi Olga Menzelová nabídla pomoc Ukrajině
Vdova po legendárním režisérovi Olga Menzelová nabídla pomoc Ukrajině
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 9. 2020

Olga Menzelová (42), manželka oscarového režiséra Jiřího Menzela (†82), měla plán, jak bude žít celá rodina společně. Její manžel byl po prodělané mozkové infekci odkázaný na invalidní vozík. Aby spolu mohli trávit více času jako rodina, pořídila jim Olga nové bydlení. Jenže smutný odchod hvězdného režiséra naboural veškeré plány.

Olga Menzelová prozradila pro ŽivotvČesku.cz, že obří hypotéku s měsíční splátkou 83 tisíc korun dokáže díky svému podnikání hradit.

Díky tomu, že mám dobře fungující firmu, která se zabývá pronájmem unikátního venkovního výstavního systému, je pro mě hypotéka stejně tak jako péče o Jiřího zatím zvládnutelná. Zároveň také prodávám náš byt, kde jsme bydlela s holkami, tak věřím, že tlak tak velkého dluhu v brzké době pomine,“ řekla před pár dny Olga pro ŽivotvČesku.cz.

Jenže na koupeném domě, který měl sloužit celé rodině, se ukázaly být věci v nepořádku.

V novém domě se objevily rozsáhlé skryté vady, pro které dům není obyvatelný. Je to pro mě v současné době velmi svízelná situace. Nemluvě o tom, že jsem si vzala obrovskou hypotéku, kterou musím splácet,“ upřesnila Olga Menzelová pro ŽivotvČesku.cz jen pár dnů před tím, než její manžel odešel do filmového nebe.

V posledních letech měl Jiří Menzel vleklé zdravotní problémy, byl upoután na invalidní vozík, a jeho stav vyžadoval 24 hodinovou péči. Jiří Menzel zemřel 5. září 2020. Úmrtí oznámila na Facebooku jeho manželka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.