Sámer Issa se může pochlubit výstavní muskulaturou. Často chodím cvičit i v noci, říká

Sámer Issa
Sámer Issa
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 3. 2023

Finalista první české SuperStar Sámer Issa (37) se v poslední době věnuje posilování. Jeho píle mu přináší ovoce, a tak se může pochlubit vyrýsovanými svaly. Pro ŽivotvČesku.cz prozradil, co mu nejvíce pomáhá, aby se udržel fit a vypadal stále dobře. "Posiluji každý druhý den," prozradil zpěvák.

Sport je pro Sámera Issu důležitou součástí jeho životního stylu. V poslední době začal na sociální sítě přidávat poměrně dost fotografií, které ukazují jeho vynikající kondici. Pro redakci ŽivotvČesku.cz nyní promluvil o tom, jak lze podobné formy dosáhnout.

"Základ je pro mě určitě zdravá strava, takže hodně zeleniny a tak. Dále nejím vepřové maso - to tedy už od dětství, protože se to tak u nás v rodině dělalo. Jím hlavně drůbež, ale třeba kuřecí spíše na vodě a tak," popsal své stravovací návyky pro ŽivotvČesku.cz sympatický umělec.

Pochopitelně se neobejde také bez cvičení. "Chodím do fitka každý druhý den. Často ale až večer nebo v noci, protože naše posilovna má nonstop provoz. Ráno, kdy chodí cvičit hodně lidí, ještě nejsem tak probraný a ani mě to tolik nenastartuje. Nemůžu říct, že by mě to pokaždé bavilo, ale vnímám to jako něco, co pro sebe musím dělat. Pomohlo mi to i od problémů se zády," vysvětlil Sámer Issa pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.