Šampion UFC a ženy: Zadaný Jiří Procházka prozradil, co ho na křehkém pohlaví opravdu bere

Jiří Procházka a partnerka Kamila
Jiří Procházka a partnerka Kamila
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 6. 2022

»Procházkománie« zachvátila po víkendovém turnaji UFC v Singapuru Českou republiku. Tuzemský rodák Jiří Procházka (29) se totiž stal novým držitelem titulu nejprestižnější světové organizace, když dokázal po vyčerpávající bitvě v Singapuru uškrtit v posledním kole dvaačtyřicetiletého veterána Glovera Teixeiru. O fanynky sympatický vyznavač samurajského stylu života nemá rozhodně nouzi. Nedávno se sice rozešel s brunetou Kamilou Kordulíkovou, o čemž veřejně pár informoval - v květnu ale byli opět ruku v ruce ve společnosti a došlo na návrat. Pro ŽivotvČesku.cz šampion MMA ještě před svým triumfem popsal, jaké ženy ho vlastně dokážou zaujmout.

Český bijec staví na první místo ve svém životě MMA, ve kterém mu jen málokdo dokáže být konkurencí. Dá se usuzovat, že teprve až potom řeší partnerské vztahy - v současnosti je ale zadaný a dvojici tvoří s pohlednou Kamilou.

Pár má za sebou vztahový kotrmelec, ale nakonec vše ustál. Jiří Procházka se v minulosti totiž ani netajil tím, že vrcholový sport a partnerský život jsou dva světy, které se úplně »nekamarádí«.

Pro ŽivotvČesku.cz šampion UFC ještě před svým triumfem přiblížil, která žena ho dokáže zaujmout. "Mám rád chytré ženy na úrovni. Potřebuji vedle sebe mít člověka, ke kterému mohu vzhlížet, od kterého se mohu učit, potřebuji mít vedle sebe ženu, která mě inspiruje, dokáže mě nadchnout a něco mi dá. Když je žena inteligentní, tak mě to opravdu bere," uvedl na dotaz redakce skromně a otevřeně, co ho na křehkém pohlaví baví.

Respektovaný šampion nejprestižnější světové organizace také prozradil, jak to je u něj ohledně stravy. A kdo by si myslel, že Jiří Procházka preferuje složitou gastronomii a jeho partnerka Kamila to bude mít sakra složité, bude na omylu.

"Přiznám se, že mám rád smažený sýr s hranolky nebo smažený sýr v obyčejné bulce. Miluji také těstoviny se špenátem, trochu masa a zalít smetanou. K pití mám nejraději čistou vodu s citronem, někdy se odměním Spritem. Co se týče alkoholu, tak piji vodku, což se asi už ví," dodal se smíchem nejlepší český bojovník MMA.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.