Bude litovat, že se raději nepřihlásil podruhé do Prostřena. Filip Grznár se chystá zmlátit psychopata Bejra, který se objevil v kulinářské show

Filip Grznár a Aleš Bejr
Filip Grznár a Aleš Bejr
Foto: Se svolením Filipa Grznára / foto 2: Se svolením Aleše Bejra
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 7. 2022

Zaujali veřejnost svou velkohubostí, již brzy se proti sobě postaví tváří v tvář v kleci. Řeč je o Aleši Bejrovi (44), kterého lidé znají pod přezdívkou psychopat Bejr, a kulturistovi a MMA zápasníkovi Filipu Grznárovi (37). Plzeňský svalovec holohlavého showmana vyzval k zápasu pod organizací Clash of the Stars. A skutečně na jejich vzájemný střet dojde. V krátkém rozhovoru se o tom pro ŽivotvČesku.cz věkově mladší zápasník rozpovídal.

Na posledním turnaji zmíněné organizace vás Aleš Bejr napadl. Filipe, upřímně, dává smysl se s ním vlastně vůbec utkat?

(Zasměje se) Nedává. Je to takový ťululum, co se chce zviditelnit, ale tak lidem se má pomáhat. A já mu pomůžu do toho mediálního hrobu. Pravda je, že tři roky si říkáme, že se utkáme, od loňského srpna se pak domlouváme na MMA zápase, což nedopadlo, protože se bál. Teď jsme se domluvili, že se utkáme na přelomu září a října, ale v thajském boxu.

Proč se neutkáte v MMA?

Protože se bojí. Nechtěl se utkat ani v malých rukavicích. Tak jsem přistoupil na jeho podmínky, aby dostal za vyučenou a už dal pokoj.

Jaká bude vaše taktika, abyste Aleše Bejra porazil?

Moje taktika bude jednoduchá. Přijdu tam, pošlu mu tam pár přímek a půjdu domů na večeři. Říkám, nic neumí a skáče po lidech, když se nedívají. Už jen proto s ním vytřu podlahu a dostane za uši tak, že bude litovat, že se raději nepřihlásil podruhé do Prostřena. Nevím, co chce dělat vlastně v kleci, protože zápas by měl být v kleci. Ale alespoň si zkusí, jak to vypadá, když někoho z klece vynáší nohama napřed.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.